ant paneles nerodo benzo likucio.

ant paneles nerodo benzo likucio.

Standartinė egisjo » Tre Gru 19, 2012 8:39 pm

sveiki. turiu problema nerodo benzo likucio. masina Laguna 1995m. neseniai isigijau ir neatkreipiau i tai demesio, bet ipilus 20 l. benzo rodo nuli ta prasme visai rodykle nelakyla. kur ieskot problemos sprendimo?jei kas zinot labai laukiu atsakymo. tik nesiulikit i servisus varyt.noriu pats susitvarkyt, tiesiog reikia info kur stovi davikliai ar dar kasnors. is anksto aciu uz info.
Vartotojo avataras
egisjo  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 2
Miestas: vilnius
Automobilis: laguna
Vardas: egidijus
Skype: neturiu
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ant paneles nerodo benzo likucio.

Standartinė N3xt » Tre Gru 19, 2012 8:46 pm

egisjo rašė:sveiki. turiu problema nerodo benzo likucio. masina Laguna 1995m. neseniai isigijau ir neatkreipiau i tai demesio, bet ipilus 20 l. benzo rodo nuli ta prasme visai rodykle nelakyla. kur ieskot problemos sprendimo?jei kas zinot labai laukiu atsakymo. tik nesiulikit i servisus varyt.noriu pats susitvarkyt, tiesiog reikia info kur stovi davikliai ar dar kasnors. is anksto aciu uz info.


As visu pirma bandyciau issilupt spydika lauk, tai poros minuciu darbas... tada pabandyciau rodykle pastumt aukstyn, nes imanomas varijantas jog ji perzemai stovi... man buvo toks anekdotas po spydometro ardymo, jog benzo rode nuli :)
Logiskai mastant jai daviklis kaltas tai gal turetu ir pastoviai rezervo lempute sviest, bet cia negaliu tiksliai pasakyt, cia tik spejimas mano :) gal kas susidures su tuo placiau ir aiskiau papasakos :)
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: ant paneles nerodo benzo likucio.

Standartinė Dainius » Pir Gru 24, 2012 10:25 am

N3xt rašė:
egisjo rašė:sveiki. turiu problema nerodo benzo likucio. masina Laguna 1995m. neseniai isigijau ir neatkreipiau i tai demesio, bet ipilus 20 l. benzo rodo nuli ta prasme visai rodykle nelakyla. kur ieskot problemos sprendimo?jei kas zinot labai laukiu atsakymo. tik nesiulikit i servisus varyt.noriu pats susitvarkyt, tiesiog reikia info kur stovi davikliai ar dar kasnors. is anksto aciu uz info.


As visu pirma bandyciau issilupt spydika lauk, tai poros minuciu darbas... tada pabandyciau rodykle pastumt aukstyn, nes imanomas varijantas jog ji perzemai stovi... man buvo toks anekdotas po spydometro ardymo, jog benzo rode nuli :)
Logiskai mastant jai daviklis kaltas tai gal turetu ir pastoviai rezervo lempute sviest, bet cia negaliu tiksliai pasakyt, cia tik spejimas mano :) gal kas susidures su tuo placiau ir aiskiau papasakos :)

Lempute ir perdegus gali but :) paprasciausias variantas kur net irankiu nereik, patikrink pludes fyske, kuri randasi atkelus bagazinei kilima ir isemus toki dideli "kamsti" gumini :) poto jei ten nepades pradek lyst prie spidometro, beja, daciko laidas rudas, ir pats kampinis kazkurioj fyskei, jei skambinsi per laidus :)
Vartotojo avataras
Dainius  
Žinovas
 
Pranešimai: 1471
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna I ph2 1.8 16V
Vardas: Dainius
Skype: D65748
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ant paneles nerodo benzo likucio.

Standartinė sHadow » Šeš Gru 29, 2012 10:16 am

Man toks fyntas buvo. Nusipirkau, rodė 0. Lemputė nedegė. Važinėjau dujomis, kol benzinas baigės ir nebeužsivedžiau prie parduotuvės. :-))

Metus laiko kankinausi, kol galiausiai ėmiau ieškoti ir gavosi, jog rodo 0, nes iš bako mato 0. O lemputė nedegė - nes perdegus. O bake matė 0, nes pludė kažkokia skendus. Pakeitus plūdė ėmė rodyti, bet netiksliai. Galiausiai pakeitus ir siurblį (tiksliau ta mikroschema ant kurios plūdė tvrtinasi) - ėmė rodyt tiksliai.

Tai va tokia mano istorija.
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: ant paneles nerodo benzo likucio.

Standartinė Kesinis » Sek Kov 03, 2013 2:06 pm

pas mane universalas 95 bet turetu but taipat bagazine atidaryk dugne ties vairuotojo puse apvalus guminis danktelis nuimk jy ten stovi siurbliukas kuto ir plude nuimk plastikiny danktely kur Fiske traukesi y virus istrauk Fiske pazek ar kontaktai neoksidave pas mane aprudyje buvo isvaleu kolkas ok
Vartotojo avataras
Kesinis  
Naujokas
 
Pranešimai: 29
Miestas: kaunas
Automobilis: reno laguna
Vardas: Kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0


Grįžti į Salonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron