Neįkaista normaliai prikūrkė

Neįkaista normaliai prikūrkė

Standartinė VisualSound » Pen Bir 10, 2011 10:35 am

Tai va, menka čia bėda aišku, bet esu vėl rūkantis žmogus ir labai susinervinau kai neturėjau prie savęs nei vieno ugnie šaltinio o prikūrkė pavedė. Ji kaista, aš kai gimęs genijum tai patikrinau pirštu ar įkaitus, dabar pūslę turiu ant piršto :D Bet ji neįkaista iki tokio lygio kad cigaretę išeitų pridegti. kame bėdos gali būti?
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
VisualSound  
Klubietis
 
Pranešimai: 604
Miestas: Alytus/Vilnius
Vardas: VisualSound
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Neįkaista normaliai prikūrkė

Standartinė GoRiZ » Pen Bir 10, 2011 10:40 am

VisualSound rašė:Tai va, menka čia bėda aišku, bet esu vėl rūkantis žmogus ir labai susinervinau kai neturėjau prie savęs nei vieno ugnie šaltinio o prikūrkė pavedė. Ji kaista, aš kai gimęs genijum tai patikrinau pirštu ar įkaitus, dabar pūslę turiu ant piršto :D Bet ji neįkaista iki tokio lygio kad cigaretę išeitų pridegti. kame bėdos gali būti?

Maniškė irgi nekaisdavo iki galo, iššokdavo anksčiau. Tada su pirštu įspaudęs dar 5s palaikydavau ir būdavo cool. Bet kažkurį kartą per ilgai užlaikiau ir nebeturiu prikūrkės mašinoj :D
Renault Laguna II 2.2 Initiale
Vartotojo avataras
GoRiZ  
Moderatorius
 
Pranešimai: 898
Miestas: Kaunas
Automobilis: LagunaII phI 2.2dci
Vardas: Mantas
Skype: gorizzz
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 0

Re: Neįkaista normaliai prikūrkė

Standartinė VisualSound » Pen Bir 10, 2011 11:04 am

GoRiZ rašė:
VisualSound rašė:Tai va, menka čia bėda aišku, bet esu vėl rūkantis žmogus ir labai susinervinau kai neturėjau prie savęs nei vieno ugnie šaltinio o prikūrkė pavedė. Ji kaista, aš kai gimęs genijum tai patikrinau pirštu ar įkaitus, dabar pūslę turiu ant piršto :D Bet ji neįkaista iki tokio lygio kad cigaretę išeitų pridegti. kame bėdos gali būti?

Maniškė irgi nekaisdavo iki galo, iššokdavo anksčiau. Tada su pirštu įspaudęs dar 5s palaikydavau ir būdavo cool. Bet kažkurį kartą per ilgai užlaikiau ir nebeturiu prikūrkės mašinoj :D


Pas mane laikyk nelaikęs, neįkaista iki galo :D Paprastai palieku mašinoj bardačioke žiebtuvėlį, bet tokiais orais kažkaip nesinori palikt, bendradarbiui jau sporgo salone :D
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
VisualSound  
Klubietis
 
Pranešimai: 604
Miestas: Alytus/Vilnius
Vardas: VisualSound
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Neįkaista normaliai prikūrkė

Standartinė N3xt » Pen Bir 10, 2011 1:40 pm

pakeisk galvute ir kontaktus pravalyk viduje prikurkes kur matosi galvute istraukus :]
Nekaista nes neuztenka sroves, o sroves neuztenka nes kontaktas prastas ;] gal uzdege, gal siaip is senatves oksidavosi :]
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Neįkaista normaliai prikūrkė

Standartinė VisualSound » Pen Bir 10, 2011 5:41 pm

N3xt rašė:pakeisk galvute ir kontaktus pravalyk viduje prikurkes kur matosi galvute istraukus :]
Nekaista nes neuztenka sroves, o sroves neuztenka nes kontaktas prastas ;] gal uzdege, gal siaip is senatves oksidavosi :]


dėkui, bandysiu ;)
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
VisualSound  
Klubietis
 
Pranešimai: 604
Miestas: Alytus/Vilnius
Vardas: VisualSound
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Neįkaista normaliai prikūrkė

Standartinė Mantulis20 » Pen Bir 10, 2011 8:30 pm

Pas manes irgi prikurke normalei neveikia, (seip man tas visai nerupi, nes esu nerukantis zmogus), pilnai neikaista ir atsoka, tai uztenka keleta sekundziu palaikyt ir gerai ikaista... :) buvau isardes panele, ziurejau, kontaktai nepasvile prikurke svari... :) kazkur kitur man problema, bet man nesvarbu nes nerukau ir man tai netrukdo.. :D
iseitis viena: veziotis degtukus, jai bijai ziebtuvelio... :D
Patarimas vairuotojams vyrams pavasarį ir vasarą:
Žiūrėk kur važiuoji, nes nuvažiuosi ten, kur žiūri...
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mantulis20  
Dalyvis
 
Pranešimai: 362
Miestas: Viekšniai - Mažeikiai
Automobilis: Renault Laguna I Ph1
Vardas: Mantas
Skype: mantoska15
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Neįkaista normaliai prikūrkė

Standartinė VisualSound » Pen Bir 10, 2011 8:49 pm

Mantulis20 rašė:Pas manes irgi prikurke normalei neveikia, (seip man tas visai nerupi, nes esu nerukantis zmogus), pilnai neikaista ir atsoka, tai uztenka keleta sekundziu palaikyt ir gerai ikaista... :) buvau isardes panele, ziurejau, kontaktai nepasvile prikurke svari... :) kazkur kitur man problema, bet man nesvarbu nes nerukau ir man tai netrukdo.. :D
iseitis viena: veziotis degtukus, jai bijai ziebtuvelio... :D


Nu su žiebtuvėliu ne juokas, paistatau mašiną prie darbo ir jau kai laikas važiuot namo ateina, tai galma ant panelės kiaušinius kept :D
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
VisualSound  
Klubietis
 
Pranešimai: 604
Miestas: Alytus/Vilnius
Vardas: VisualSound
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Neįkaista normaliai prikūrkė

Standartinė Mantulis20 » Pen Bir 10, 2011 8:58 pm

VisualSound rašė:[Nu su žiebtuvėliu ne juokas, paistatau mašiną prie darbo ir jau kai laikas važiuot namo ateina, tai galma ant panelės kiaušinius kept :D

Suprantamas dalykas, kai lauke pastovei 35+ vos ne 40 laipsniu siekia tai pas manes ir ant sedeniu jau kept saslykus galima :D Tikrai nejuokas ant tokiu karsciu laikyt auto yra... Man net nuo karsciu dar labiau stiklas trukinet pradejo, net isgirdau pagaliau kaip stiklas itruksta ir pamaciau kaip... :D (Sorry uz offtopic) :(
Patarimas vairuotojams vyrams pavasarį ir vasarą:
Žiūrėk kur važiuoji, nes nuvažiuosi ten, kur žiūri...
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mantulis20  
Dalyvis
 
Pranešimai: 362
Miestas: Viekšniai - Mažeikiai
Automobilis: Renault Laguna I Ph1
Vardas: Mantas
Skype: mantoska15
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0


Grįžti į Salonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių