Gamykline signalizacija

Gamykline signalizacija

Standartinė Bambyza » Pen Vas 18, 2011 9:23 am

Sveiki forumieciai.Norejau pasikonsultuot.Laguna 98m 1,9DTI RXE,turiu neseniai.Kaip del tos gamyklines,ar yra jame signalizacija ar tik centrinis? Kol kas man nuo pultelio veikia tik kaip centrinis.Skydelyje mirksi raudona lempute.Bet ir uzrakinta bandziau vesti-uzsiveda...uzrakinta stumdant auto,nieko nevyksta (dontknow)
Bambyza
Laguna I ph2 98m.1,9DTI(72kw) RXE Grandtour
Vartotojo avataras
Bambyza  
Mokinys
 
Pranešimai: 33
Miestas: Lithuania,Klaipeda
Automobilis: Renault Laguna I
Vardas: Kestutis
Skype: Bambyza2
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Gamykline signalizacija

Standartinė Mindaugass » Pir Vas 28, 2011 10:30 pm

Signalizacijos ten nerasi yra tik imobilaizeris lempute blykcioja kai jis yra isijunges ir be gamyklinio savo raktelio neuzvesi arba .
Vartotojo avataras
Mindaugass  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 6
Miestas: Mazeikiai
Automobilis: Renault laguna
Vardas: Mindaugas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Gamykline signalizacija

Standartinė Bambyza » Ant Kov 01, 2011 8:10 am

Mindaugass rašė:Signalizacijos ten nerasi yra tik imobilaizeris lempute blykcioja kai jis yra isijunges ir be gamyklinio savo raktelio neuzvesi arba .

Aisku.Aciu :(
Bambyza
Laguna I ph2 98m.1,9DTI(72kw) RXE Grandtour
Vartotojo avataras
Bambyza  
Mokinys
 
Pranešimai: 33
Miestas: Lithuania,Klaipeda
Automobilis: Renault Laguna I
Vardas: Kestutis
Skype: Bambyza2
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Gamykline signalizacija

Standartinė Bambyza » Pen Kov 18, 2011 1:13 pm

Kagi,teko isidet signalizacija bet "vaiku baidymui" uz 260Lt....
Bambyza
Laguna I ph2 98m.1,9DTI(72kw) RXE Grandtour
Vartotojo avataras
Bambyza  
Mokinys
 
Pranešimai: 33
Miestas: Lithuania,Klaipeda
Automobilis: Renault Laguna I
Vardas: Kestutis
Skype: Bambyza2
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Gamykline signalizacija

Standartinė Bildux » Pen Kov 18, 2011 7:47 pm

Mindaugass rašė:Signalizacijos ten nerasi yra tik imobilaizeris lempute blykcioja kai jis yra isijunges ir be gamyklinio savo raktelio neuzvesi arba .

Kodel toks uztikrintas? Pas mane dabar yra signalizacija. Originali. Su autonomine sirena.
Laguna 3 2008 2.0dCi
Vartotojo avataras
Bildux  
Žinovas
 
Pranešimai: 1315
Miestas: Vilnius
Automobilis: Laguna 3
Vardas: Aiva
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 4

Re: Gamykline signalizacija

Standartinė N3xt » Šeš Kov 19, 2011 8:59 am

Na pas mane tik imobilaizeris su centriniu yra.
Papildoma turine signalizacija: irgi risasi su imobilaizeriu, nes stebejimo akis yra butent nuo cia: Paveikslėlis

Veikimas jo toks;

Rakteliai spyneleje - imobilaizeris neisijungia
Raktelius istrauki is spyneles - imobilaizeris po kazkurio laiko isijungia (tiksliai laiko neskaiciavau kazkur 10-15 min)
Arba ijungi ir isjungi su rakteliu paciu (masina uzrakini su centriniu- isijungia, atrakini- issijungia.)

Papildoa signalizacija nieko mandro, tik tai man idomu jog reguoja nuo aksciau parodytos "akies" turi turi savo zona kurioje reguoja. Pvz;

Stovi automobilis ir praeina zmogus arti jo - duoda viena arba kelis ispejamuosius signalus ( nuo ko tas priklauso nezinau)
Palikim pravira langa ir ijunkim signalizacija, tik pradedi kist ranka iskart sureguoja ir duoda kelis ispejamuosius signalus, o jai ikisi ranka i salona iskart paleidzia savo kakaryne... eksperimentavau salone: sedi ramiai ir isijungi signalizacija: viskas tyku ramu, bet pabandyk sujudet iskart kakaryne paleidzia pilna gerkle :D

Kiek jeskojau stebejimo "akiu" neradau pas save ju, paklauses vieno zmogaus kuris montuoja signalizacijas pasake po siokio tokio apziurejimo, jog mano "akis" yra tenpat kur ir imobilaizerio 'akis' kur prijama dazni is raktelio :]
Zinot kas idomiausia? kiek daviaus po panelem neradau kur reguliuojas signalizacijos jautrumas :D Nes kol neisiryskinau ko ji vis kniaukia zmogui praejus galvojau jog labai jautri ji :] Poto nuvaziavau pas to zmogelio kuris tuo uzsijama ir jis man viska isaiskino, jog taip ir turi but, ji tik perspeja jog esi pernelyg jos arti, jai nepatinka artumas :D Beto pasake jog ji reguoja ir i smugius, vbracija, judesius.
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5


Grįžti į Salonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių