LED lemputes

Re: LED lemputes

Standartinė LeoBoy » Pen Geg 01, 2015 6:39 am

macaule rašė:Blemba, liudna, kad mes klaida. O aplamai kaip ta klaida ekranelyje atrodo? Ar ji ten pastoviai sviecia, ar kompas pastoviai uzvedus kalba, kad perdegus lempa? Ar labai gal neuzknisa vistik? Kazkaip nebuvo dar lampecka perdegus, tad patirties neturiu :mrgreen:
Dabar dar toks dalykas: o kaip su priesrukinem priekinem? Negi irgi meta klaida, jei perdega?
Jei ne, tai galvoju i jas isistatyt mazdaug tokius ledus
http://xenonaihid.lt/prekiu-kategorijos ... te-galinga
ir tada jau naudot kaip dienos sviesas. Tik zinoma pajungt taip, kad jas galima butu ijungt be gabaritu...
Gal kas taip pasidare esat? Kaip ju svietimas?


Aš asmeniškai nemanau kad ten verta dėti led.Priešrūkinės daug vertingesnės ir nereikėtų jų taip nurašyti. Geriau susidėk tada dienos šviesos žibintus ir tiek ;) Yra atskira tema apie juos. O kas liečia klaidas, tai pas mane yra su ekraniuku ir kalbantis,tai dega servise pastoviai ir kiekviena karta išmetant klaida dar ją apibūdina prancūziškai. Taigi taip- tai erzina ir prie to nepriprasi. ;) Visur meta klaida,kad ir kokia lemputė kur perdega.
Renault Laguna II 1.9 dci 88kw , Privilege
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
LeoBoy  
Klubietis
 
Pranešimai: 821
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna II 1.9dci88kw
Vardas: Evaldas
Skype: LeoBoy_the_best
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 0

Re: LED lemputes

Standartinė macaule » Pen Geg 01, 2015 7:12 am

LeoBoy rašė:
macaule rašė:Blemba, liudna, kad mes klaida. O aplamai kaip ta klaida ekranelyje atrodo? Ar ji ten pastoviai sviecia, ar kompas pastoviai uzvedus kalba, kad perdegus lempa? Ar labai gal neuzknisa vistik? Kazkaip nebuvo dar lampecka perdegus, tad patirties neturiu :mrgreen:
Dabar dar toks dalykas: o kaip su priesrukinem priekinem? Negi irgi meta klaida, jei perdega?
Jei ne, tai galvoju i jas isistatyt mazdaug tokius ledus
http://xenonaihid.lt/prekiu-kategorijos ... te-galinga
ir tada jau naudot kaip dienos sviesas. Tik zinoma pajungt taip, kad jas galima butu ijungt be gabaritu...
Gal kas taip pasidare esat? Kaip ju svietimas?


Aš asmeniškai nemanau kad ten verta dėti led.Priešrūkinės daug vertingesnės ir nereikėtų jų taip nurašyti. Geriau susidėk tada dienos šviesos žibintus ir tiek ;) Yra atskira tema apie juos. O kas liečia klaidas, tai pas mane yra su ekraniuku ir kalbantis,tai dega servise pastoviai ir kiekviena karta išmetant klaida dar ją apibūdina prancūziškai. Taigi taip- tai erzina ir prie to nepriprasi. ;) Visur meta klaida,kad ir kokia lemputė kur perdega.


Tai reiskia ir priesrukinese meta klaida? Bet ten juk tos ledines taip pat turetu panaikint klaidas, ar cia ta pati situacija bus kaip ir su gabaritais?
Siaip priesrukiniu beveik nenaudoju, nes xenonai ir taip gerai sviecia, tai man kaip ir nereikia ju. Galvojau apie tuos papildomus ledus, bet jie man kazkaip nelimpa, kaip koks spuogas, plius antroj Lagunoj nelabai kur ju idesi, kad neatrodytu kaip kokie belekokie :D
Jo, jei ten pastoviai kalba kas kart uzvedus ir sviecia, tai uzknis mane :D . Beje, pas mane angliskai kalba. Tai reiskia, kad pakeista kalba ir ja imanoma pakeist?
Vartotojo avataras
macaule  
Dalyvis
 
Pranešimai: 399
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna 2 1,9dci 88kw
Vardas: Danu
Padėkojo: 17
Gavo padėkų: 4

Re: LED lemputes

Standartinė LeoBoy » Pen Geg 01, 2015 7:34 am

macaule rašė:Tai reiskia ir priesrukinese meta klaida? Bet ten juk tos ledines taip pat turetu panaikint klaidas, ar cia ta pati situacija bus kaip ir su gabaritais?
Siaip priesrukiniu beveik nenaudoju, nes xenonai ir taip gerai sviecia, tai man kaip ir nereikia ju. Galvojau apie tuos papildomus ledus, bet jie man kazkaip nelimpa, kaip koks spuogas, plius antroj Lagunoj nelabai kur ju idesi, kad neatrodytu kaip kokie belekokie :D
Jo, jei ten pastoviai kalba kas kart uzvedus ir sviecia, tai uzknis mane :D . Beje, pas mane angliskai kalba. Tai reiskia, kad pakeista kalba ir ja imanoma pakeist?


Gal ir mes,ysidėsi ir sužinosi,bet tavo lemputės čia vnt kaina 14e o komplekto gausis 30e ,tai manau gautum gerus drl`us ;) pas manęs irgi pakeista,buvo prancūzas db anglas ;)
Renault Laguna II 1.9 dci 88kw , Privilege
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
LeoBoy  
Klubietis
 
Pranešimai: 821
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna II 1.9dci88kw
Vardas: Evaldas
Skype: LeoBoy_the_best
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 0

Re: LED lemputes

Standartinė macaule » Pen Geg 01, 2015 7:40 am

LeoBoy rašė:
macaule rašė:Tai reiskia ir priesrukinese meta klaida? Bet ten juk tos ledines taip pat turetu panaikint klaidas, ar cia ta pati situacija bus kaip ir su gabaritais?
Siaip priesrukiniu beveik nenaudoju, nes xenonai ir taip gerai sviecia, tai man kaip ir nereikia ju. Galvojau apie tuos papildomus ledus, bet jie man kazkaip nelimpa, kaip koks spuogas, plius antroj Lagunoj nelabai kur ju idesi, kad neatrodytu kaip kokie belekokie :D
Jo, jei ten pastoviai kalba kas kart uzvedus ir sviecia, tai uzknis mane :D . Beje, pas mane angliskai kalba. Tai reiskia, kad pakeista kalba ir ja imanoma pakeist?


Gal ir mes,ysidėsi ir sužinosi,bet tavo lemputės čia vnt kaina 14e o komplekto gausis 30e ,tai manau gautum gerus drl`us ;) pas manęs irgi pakeista,buvo prancūzas db anglas ;)


Tai va, pagal lempuciu kaina, kaip ir viskas ok turetu buti del klaidu, plius raso, kad ju svietimas atitinka 55W lemputes, tad gal macytu naudojant ir per ruka ar lietu prie Xenonu. Nu bet esme pagrinde, kad jos butu naudojamos vietoj dienos sviesu...
Beje, as cia lempute atsitiktine imeciau nuorodoje, nes dar nezinau kokia ten eina i priesrukines (nelupau dar lauk). Kaina plius minus galima ir dar brangesnes butu det, kad tik klaidos nemestu. Gaila, kad cia internetinej pardej ir jas grazinant (jei klaida mes), tai daug itariu hemarojaus butu jas grazinant...
Dar ta CAN BUS galima atskirai nusipirkt. Jis raso kad tinka naudoti su H11 priesrukinem lemputem. Varza 50W. Tai kiek suprantu visa sita sudejus, elektros naudos dar daugiau nei paprastos kaitrines po 55W?
http://xenonaihid.lt/led-can-bus-laidai ... r_name=h11
Vartotojo avataras
macaule  
Dalyvis
 
Pranešimai: 399
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna 2 1,9dci 88kw
Vardas: Danu
Padėkojo: 17
Gavo padėkų: 4

Re: LED lemputes

Standartinė Visvaldas » Pen Geg 01, 2015 5:53 pm

Vartotojo avataras
Visvaldas  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1979
Miestas: Kaunas
Automobilis: Citroen C5 X7
Vardas: Visvaldas
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 35

Re: LED lemputes

Standartinė macaule » Pen Geg 01, 2015 8:00 pm



Nu va. Tos uz 90$ visai man patiktu. Kiek suprantu, tai tvirtinimai, korpusas kaip originaliu zibintu?
Daba reiks ieskot kas perka is kinijos. Reiks brolio prasyt.
Tik daba ka su tu priesrukiniu klaida reiks daryt? Pagalvojau viena varianta, tai jas ant laido palikt kur nors po kapotu ir kompas matys, kad jos yra ir neperdegusios. Bet tai irgi durnai atrodys. Nelabai ten kur jas pritaikysi palikt. Geriausia tai butu jas istrint is kompo. Gal tikrai kass taip daretes, prisipazinkit (jump) .
Gal su DDT ka nors galima priximicint?
Vartotojo avataras
macaule  
Dalyvis
 
Pranešimai: 399
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna 2 1,9dci 88kw
Vardas: Danu
Padėkojo: 17
Gavo padėkų: 4

Re: LED lemputes

Standartinė Egiuxz » Pen Geg 01, 2015 8:37 pm

Tik įdomu, ar mėlynieji praleis, nes gamykliškai priešrūkinės yra, reiškia, turi ir būt. O jei naikint visai, tai ir jungiklį pašalint reikia visai ir įdėt atskirą galiniams. Bet kažin ar sueis :D
Renault Laguna II Grandtour, 1.9 dCi, 88 kW
Vartotojo avataras
Egiuxz  
Klubietis
 
Pranešimai: 643
Miestas: Panevėžys
Vardas: Egidijus
Padėkojo: 5
Gavo padėkų: 14

Re: LED lemputes

Standartinė macaule » Pen Geg 01, 2015 9:03 pm

TA tai turi praleist. Juk daug kas tuos priesrukinius naikina ar net uzklijuoja su juoda izolke, o knopke lieka ir praeina. Is pazystamu daug kas taip dare. Dzin ta knopke, tik panelej reikia lempute priesrukiniu priekiniu simboli isimt.
Labiau klaidu pasalinimas domina :?
Beje, dar niuansas: Ar sitos kur nuorodose, ar jos tures zymejimus, kad pas mus nesikabintu. Jauciu kad ne. Nebent praleidau skaitydamas... :ugeek:
Vartotojo avataras
macaule  
Dalyvis
 
Pranešimai: 399
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna 2 1,9dci 88kw
Vardas: Danu
Padėkojo: 17
Gavo padėkų: 4

Re: LED lemputes

Standartinė macaule » Šeš Geg 16, 2015 1:59 pm

Kam idomu, tai signedoj atsirado pirkti DRL vietoj priesrukiniu, tik keistai ten raso. Tipo komplektas, bet prie prekes raso, kad DESINE :mrgreen: . Bet itariu kad komplektas bus, nes uz viena moket 63 eur, tai daugoka:
http://www.signeda.lt/shop-lt/peugeot/p ... 510903/28/
Tik idomu kodel ten su keturiais tvirtinimo taskais, o ne su dviem? Nes kiek suprantu, tai Laguna 2 eina su dviem tvirtinimo taskais? Pats neardziau, tai nezinau.
Nes va sitos, tai su dviem taskais, tik is kinijos kazin ar bus tas europinis zymejimas, kad atitinka jas naudoti kaip DRL?
http://www.aliexpress.com/item/18W-6LED ... 84035.html

Dar varianta radau, jei paimt du ar tris komplektus ir igrezt prie pat priesrukiniu i groteles. Jauciu uztektu vienoj pusej po dvi lemputes, tai kainuotu 12$ plius reles ar ten blokelis, kad neperdeginetu. Turetu ryskiau zymiai sviest, nes net 9W:
http://www.ebay.com/itm/2pc-9W-White-Li ... 1612&rt=nc
Vartotojo avataras
macaule  
Dalyvis
 
Pranešimai: 399
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna 2 1,9dci 88kw
Vardas: Danu
Padėkojo: 17
Gavo padėkų: 4

Ankstesnis

Grįžti į Elektra

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron