stabdziu disku keitimas

Re: stabdziu disku keitimas

Standartinė remigijus » Ket Kov 14, 2013 8:06 pm

ka tas gamintojas svarbu kaina :D
Vartotojo avataras
remigijus  
Klubietis
 
Pranešimai: 967
Miestas: Šakiai
Automobilis: Renault laguna II
Vardas: Remigijus
Skype: remisxxl
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 0

Re: stabdziu disku keitimas

Standartinė Benas00 » Šeš Bal 13, 2013 9:52 am

Papirkau ir aš visus diskus su kaladėlm, priekiniai jau pakeisti, o dėl galinių tai neskubu, nes išgąsdino mane truputį, sako pakeitus galiu turėti problemų su kompu, tiesa ar mitas? Ir šeip gal turit kas kokių patarimų ką turėčiau žinoti prieš pradėdamas keisti galinius diskus su kaladėlėmis (1.9 dci,97kw, 07m. Chadžbekas) Ar keisti ir nesukti galvos? :)
Renault Laguna phII 1.9DCi 2007m. 97kw ex
BMW 530D '09m.
Vartotojo avataras
Benas00  
Klubo narys
 
Pranešimai: 829
Miestas: Londonas
Automobilis: Laguna II 1.9dci 07
Vardas: Benas00
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 1

Re: stabdziu disku keitimas

Standartinė Ecka » Šeš Bal 13, 2013 11:21 am

man irgi jau ateina laikas keistis galinius diskus nes uz poros menesiu technikine reiks varyti. kas kokiu patarimu turit ar ieskoti naudotu ar pirkti naujus?
Vartotojo avataras
Ecka  
Klubietis
 
Pranešimai: 564
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna II
Vardas: Edvinas
Skype: sonix988
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 3

Re: stabdziu disku keitimas

Standartinė hien » Sek Bal 14, 2013 12:01 pm

Benas00 rašė:Papirkau ir aš visus diskus su kaladėlm, priekiniai jau pakeisti, o dėl galinių tai neskubu, nes išgąsdino mane truputį, sako pakeitus galiu turėti problemų su kompu, tiesa ar mitas? Ir šeip gal turit kas kokių patarimų ką turėčiau žinoti prieš pradėdamas keisti galinius diskus su kaladėlėmis (1.9 dci,97kw, 07m. Chadžbekas) Ar keisti ir nesukti galvos? :)

Galinis diskas nusiima su guoliu. Guolis užstaporintas su spiruokline šaiba. Reikės specialių replių. Guolis įpresuotas. Reikės išpresuot. Viskas. Atgal sudėti atvirkštine tvarka.
Vartotojo avataras
hien  
Dalyvis
 
Pranešimai: 480
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna II
Vardas: Juozas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 3

Re: stabdziu disku keitimas

Standartinė Benas00 » Sek Bal 14, 2013 12:12 pm

hien rašė:
Benas00 rašė:Papirkau ir aš visus diskus su kaladėlm, priekiniai jau pakeisti, o dėl galinių tai neskubu, nes išgąsdino mane truputį, sako pakeitus galiu turėti problemų su kompu, tiesa ar mitas? Ir šeip gal turit kas kokių patarimų ką turėčiau žinoti prieš pradėdamas keisti galinius diskus su kaladėlėmis (1.9 dci,97kw, 07m. Chadžbekas) Ar keisti ir nesukti galvos? :)

Galinis diskas nusiima su guoliu. Guolis užstaporintas su spiruokline šaiba. Reikės specialių replių. Guolis įpresuotas. Reikės išpresuot. Viskas. Atgal sudėti atvirkštine tvarka.

Mano nupirkti diskai jau turi guolius del ju as nesuku galvos, man tik ramybes neduoda ar pakeitus juos neuzsideks ant skydelio lempute kokia ar kaskas pan. nes pas mane dar tas automatinis rankinis :roll:
Renault Laguna phII 1.9DCi 2007m. 97kw ex
BMW 530D '09m.
Vartotojo avataras
Benas00  
Klubo narys
 
Pranešimai: 829
Miestas: Londonas
Automobilis: Laguna II 1.9dci 07
Vardas: Benas00
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 1

Re: stabdziu disku keitimas

Standartinė Cimakas » Sek Bal 14, 2013 12:16 pm

Na kazkaip cia jus viska sudetingai pasakojat. Nezinau gal dyzelio skiriasi, bet vakar keiciau savo benzino. Paprasciau ir but negali. Nuimi rata, atsuki suporta kuris prisuktas 2 varstais zvaigzdute. Tada atsuki metalo gabala prie kurio sukasi suportas, berods 18 varstai 2. Atsuki guolio varzta 36. numauni diska ir ismeti, imi nauja diska, uzmauni ir viska surenki atgal. Diskus pirkau is ebay kartu su guoliais, nereikia vargt su ipresavimais ir panasiai. Dar ABS ziedeliu nepamirskit uzdet ;) Man jokia lempute neuzsidege. Nelabai ten yra kam uzsidegt. Nebent ABS, bet jei uzdejai Zieda ABS tai turetu niekas neuzsidekt. Sekmes. (laguna)
Renault Laguna 2003
1,8 16v benzinas
Angliska (vairas desineje)
Vartotojo avataras
Cimakas  
Dalyvis
 
Pranešimai: 98
Miestas: Doncaster
Automobilis: Laguna 2003 1,8
Vardas: Arturas
Skype: xcimakasx
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: stabdziu disku keitimas

Standartinė Visvaldas » Sek Bal 14, 2013 5:19 pm

Benas00 rašė:pas mane dar tas automatinis rankinis :roll:


Norėjau paklausti, automatinį rankinį reikia kiekvieną kartą pačiam atleisti, ar galima pradėt važiuot neatleidus, nes jis pats automatiškai atsijungia?
Vartotojo avataras
Visvaldas  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1979
Miestas: Kaunas
Automobilis: Citroen C5 X7
Vardas: Visvaldas
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 35

Re: stabdziu disku keitimas

Standartinė Benas00 » Sek Bal 14, 2013 9:03 pm

Visve rašė:
Benas00 rašė:pas mane dar tas automatinis rankinis :roll:


Norėjau paklausti, automatinį rankinį reikia kiekvieną kartą pačiam atleisti, ar galima pradėt važiuot neatleidus, nes jis pats automatiškai atsijungia?

Man jo liest nereikia uzgesinus masina jis uzsitraukia, o pradedant vaziuot nusileidzia, uztraukiu nebent kur ant sankryzos jei ilgiau stoveti rekia :)
Renault Laguna phII 1.9DCi 2007m. 97kw ex
BMW 530D '09m.
Vartotojo avataras
Benas00  
Klubo narys
 
Pranešimai: 829
Miestas: Londonas
Automobilis: Laguna II 1.9dci 07
Vardas: Benas00
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 1

Re: stabdziu disku keitimas

Standartinė GRU » Pir Bal 15, 2013 9:34 am

Benas00 rašė:Mano nupirkti diskai jau turi guolius del ju as nesuku galvos, man tik ramybes neduoda ar pakeitus juos neuzsideks ant skydelio lempute kokia ar kaskas pan. nes pas mane dar tas automatinis rankinis :roll:


man neužsidegė. Ir manau nėra nuo ko degti :)
Vartotojo avataras
GRU  
Klubietis
 
Pranešimai: 534
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Talisman
Vardas: GRU
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 11

Re: stabdziu disku keitimas

Standartinė Ecka » Pir Bal 15, 2013 12:13 pm

o pvz jeigu db pas mane reikia keisti priekini guoli nes bloga puse buvo ipresuotas ir as vietoj guolio pasikeisciau su visu disku naudotu tai man reiketu is karto abi puses keisti ar nieko blogo kad tik vienos puses pasikeistu?
Vartotojo avataras
Ecka  
Klubietis
 
Pranešimai: 564
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna II
Vardas: Edvinas
Skype: sonix988
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 3

Re: stabdziu disku keitimas

Standartinė Nitrogex » Pir Bal 15, 2013 4:09 pm

Ecka rašė:o pvz jeigu db pas mane reikia keisti priekini guoli nes bloga puse buvo ipresuotas ir as vietoj guolio pasikeisciau su visu disku naudotu tai man reiketu is karto abi puses keisti ar nieko blogo kad tik vienos puses pasikeistu?




priekiniai diskai be guoliu eina, o galiniai diskai kartu su guoliu.. jei priekini guoli blogai ipresavo, teks pirkt nauja, neispresuosi stebules jo nesuedes..

Perskaiciau visa tema, pastebejau, kad kaikas permokejo uz diskus.. Pvz as visus 4 diskus su kaladelem atidaviau 119 anglisku, firma ne pati brangiausia, bet laiko jau metai ir jokiu problemu.
I don't drive fast, I use to fly slow..

Renault Laguna DY-MIQUE 1.9 dCi 88kw
Wolksvagen Golf3 1.9 sdi 47kw parduotas
Vartotojo avataras
Nitrogex  
Klubietis
 
Pranešimai: 685
Miestas: Klaipeda, tiksliau Rudaiciai salia HBH
Automobilis: Laguna DY-MIQUE DCI
Vardas: Robertas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: stabdziu disku keitimas

Standartinė Benas00 » Pir Bal 15, 2013 4:33 pm

Aš kai pirkau galėjau rinktis iš trijų kainų, tai pasirinkau brangiausią ir palikau £281, priekinius pakeitė be problemų, o va su galiniais spėju bus reikalų, apvažiavau kelis garažiukus kurie yra aplink mano namus ir niekas napasirašo keist, o viskas dėl to, kad pas mane automatinis rankinis ir jie sako, kad negali mechaniškai sustūmti suporto, sako turi būti specialus yrengimas su kuriuo tą padarytų, nes jei tą padarys iš rankos didelė tikimybė, kad liksiu be stabžių tai dabar net nežinau ką daryt, nes jei nuvažiuosiu pas tokį kuris šito dalyko nežino tai galiu turėt prblemų, į Renault centra irgi nesinori važiuot ir palikt kelių šimtų už pakeitimą :(
Renault Laguna phII 1.9DCi 2007m. 97kw ex
BMW 530D '09m.
Vartotojo avataras
Benas00  
Klubo narys
 
Pranešimai: 829
Miestas: Londonas
Automobilis: Laguna II 1.9dci 07
Vardas: Benas00
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 1

Re: stabdziu disku keitimas

Standartinė Ecka » Pir Bal 15, 2013 5:19 pm

Nitrogex rašė:
Ecka rašė:o pvz jeigu db pas mane reikia keisti priekini guoli nes bloga puse buvo ipresuotas ir as vietoj guolio pasikeisciau su visu disku naudotu tai man reiketu is karto abi puses keisti ar nieko blogo kad tik vienos puses pasikeistu?




priekiniai diskai be guoliu eina, o galiniai diskai kartu su guoliu.. jei priekini guoli blogai ipresavo, teks pirkt nauja, neispresuosi stebules jo nesuedes..

tai va man pagrindinis klausimas ir kyla del priekio pvz ar pirkti kita guoli nauja ir ipresuoti gerai. ar pirkti visa naudota diska ir deti ji. klausimas ar nieko blogo jeigu pakeisciau tik vienos puses diska naudota?
Vartotojo avataras
Ecka  
Klubietis
 
Pranešimai: 564
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna II
Vardas: Edvinas
Skype: sonix988
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 3

Re: stabdziu disku keitimas

Standartinė blink182 » Pir Bal 15, 2013 6:41 pm

tai pala ko tau reikia disko ar guolio? prieki jie atskirai stovi,jei guolio uztenka viena pakeist ir vaziok toliauu,jei diskus keist reik tai pageidautina 2 keist viena ir kita puse bet jei taupai pinigus gali pakeist ir tik viena... (laguna)
audi 80 87m 1,8 8v66kw parduota
laguna95m 1,8 8v 66kwsupjauta
laguna 94m 2,0 8 v83kw supjauta
Laguna 2002 2.0 16v ide103kw parduota
omega b 95 2,0 8 v 85kw tiesiogines dujos parduota
volvo 850 93 2,0 103kw
laguna 96m 1.8 8 69kw lpg
Vartotojo avataras
blink182  
Klubietis
 
Pranešimai: 760
Miestas: Visaginas-Pabrade
Automobilis: Opel omega B
Vardas: pavel
Skype: lagunaaa182
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: stabdziu disku keitimas

Standartinė Nitrogex » Pir Bal 15, 2013 7:05 pm

Benas00 rašė:Aš kai pirkau galėjau rinktis iš trijų kainų, tai pasirinkau brangiausią ir palikau £281, priekinius pakeitė be problemų, o va su galiniais spėju bus reikalų, apvažiavau kelis garažiukus kurie yra aplink mano namus ir niekas napasirašo keist, o viskas dėl to, kad pas mane automatinis rankinis ir jie sako, kad negali mechaniškai sustūmti suporto, sako turi būti specialus yrengimas su kuriuo tą padarytų, nes jei tą padarys iš rankos didelė tikimybė, kad liksiu be stabžių tai dabar net nežinau ką daryt, nes jei nuvažiuosiu pas tokį kuris šito dalyko nežino tai galiu turėt prblemų, į Renault centra irgi nesinori važiuot ir palikt kelių šimtų už pakeitimą :(




Kas ten tuose garazuose dirba? Gal babajoncai? :lol:
Atvaziuok pas mane sutvarkysim prie alaus butelio :lol:
Ten tik automatinis rankinis visus atbaido kaip supratau. Cilindriukai te patys gi, jam spec irankio sustumti nereikia, jie paprasciausiai susisuka atgal.. o su ta svirtele(rankinio trosas kabinasi) ji isstumi, surinkes i vieta galima truputi pazaist su svirtele kol pareis i vieta ir ziuri ar rankinis laiko ar ne.. Stopodovai reik cia anglijoje savo servisiuka atsidaryt :lol:
Paskutinį kartą redagavo Nitrogex Pir Bal 15, 2013 7:31 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.
I don't drive fast, I use to fly slow..

Renault Laguna DY-MIQUE 1.9 dCi 88kw
Wolksvagen Golf3 1.9 sdi 47kw parduotas
Vartotojo avataras
Nitrogex  
Klubietis
 
Pranešimai: 685
Miestas: Klaipeda, tiksliau Rudaiciai salia HBH
Automobilis: Laguna DY-MIQUE DCI
Vardas: Robertas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: stabdziu disku keitimas

Standartinė Nitrogex » Pir Bal 15, 2013 7:29 pm

Ecka rašė:
Nitrogex rašė:
Ecka rašė:o pvz jeigu db pas mane reikia keisti priekini guoli nes bloga puse buvo ipresuotas ir as vietoj guolio pasikeisciau su visu disku naudotu tai man reiketu is karto abi puses keisti ar nieko blogo kad tik vienos puses pasikeistu?




priekiniai diskai be guoliu eina, o galiniai diskai kartu su guoliu.. jei priekini guoli blogai ipresavo, teks pirkt nauja, neispresuosi stebules jo nesuedes..

tai va man pagrindinis klausimas ir kyla del priekio pvz ar pirkti kita guoli nauja ir ipresuoti gerai. ar pirkti visa naudota diska ir deti ji. klausimas ar nieko blogo jeigu pakeisciau tik vienos puses diska naudota?






Nieko nebesuprantu.. (dontknow) jei per naujo guoli presuot, tai reikes naujo..
o tos datales pavadinimo nepamenu, bet ten is apacios tvirtinasi sarnyras, is virsaus amortikas, is sono vairo trauke, viduje jos yra guolis ir i ji ipresuota stebule(jei pavadinimo nesumaisiau) ant kurios tvirtinasi stabdziu diskas ir per ja kisasi granata. Jei mes apie ta detale kalbame, ja gali atskirai keisti, bet ji turetu kainuot nemazai nes ten ir abs daviklis turi but jei tau tokio reikes.
Kalbant tik apie diskus ju po viena niekas nekeicia, bet jei pasikeisi gali skirtingai stabdyti. Tech apziuroje daugiau kaip 30% skirtumas neleistinas.
I don't drive fast, I use to fly slow..

Renault Laguna DY-MIQUE 1.9 dCi 88kw
Wolksvagen Golf3 1.9 sdi 47kw parduotas
Vartotojo avataras
Nitrogex  
Klubietis
 
Pranešimai: 685
Miestas: Klaipeda, tiksliau Rudaiciai salia HBH
Automobilis: Laguna DY-MIQUE DCI
Vardas: Robertas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: stabdziu disku keitimas

Standartinė Benas00 » Pir Bal 15, 2013 9:18 pm

Dekui Nitrogex uz pasiulyma, mielai atvaziuociau su alum jei butum bent kiek arciau, turbut i viena gala lekciau apie tris su puse valandos :D
Turbut reikes vaziuot pas brolius lietuvius i garaza tai tie gal ir padarys, tai ne sitie vietiniai prigazdino cia mane ir tiek ziniu :)
Renault Laguna phII 1.9DCi 2007m. 97kw ex
BMW 530D '09m.
Vartotojo avataras
Benas00  
Klubo narys
 
Pranešimai: 829
Miestas: Londonas
Automobilis: Laguna II 1.9dci 07
Vardas: Benas00
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 1

Re: stabdziu disku keitimas

Standartinė Ecka » Ant Bal 16, 2013 5:27 am

blink182 rašė:tai pala ko tau reikia disko ar guolio? prieki jie atskirai stovi,jei guolio uztenka viena pakeist ir vaziok toliauu,jei diskus keist reik tai pageidautina 2 keist viena ir kita puse bet jei taupai pinigus gali pakeist ir tik viena... (laguna)


taip prieki man desnes puses reikia pakeisti guoli nes ne ta puse buvo ipresuotas ir man neveikia abs del to nepraleistu turbut tech ns arteja. tai prieki guoli iprestuotas i diska kaip suprantu ar ne? guolis kaip praita karta pirkau kainavo apie 200lt ne fuflo. tai ziuriu kaip cia pigiau prasisukus man.
Vartotojo avataras
Ecka  
Klubietis
 
Pranešimai: 564
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna II
Vardas: Edvinas
Skype: sonix988
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 3

Re: stabdziu disku keitimas

Standartinė Nitrogex » Ant Bal 16, 2013 4:10 pm

Ecka rašė:
blink182 rašė:tai pala ko tau reikia disko ar guolio? prieki jie atskirai stovi,jei guolio uztenka viena pakeist ir vaziok toliauu,jei diskus keist reik tai pageidautina 2 keist viena ir kita puse bet jei taupai pinigus gali pakeist ir tik viena... (laguna)


taip prieki man desnes puses reikia pakeisti guoli nes ne ta puse buvo ipresuotas ir man neveikia abs del to nepraleistu turbut tech ns arteja. tai prieki guoli iprestuotas i diska kaip suprantu ar ne? guolis kaip praita karta pirkau kainavo apie 200lt ne fuflo. tai ziuriu kaip cia pigiau prasisukus man.



Jei vaziavimas be abs labai netrukdo, issiimk spidometra ir abs lempute issimk pries tech apziura. Cia "smaugliu" triukas, po tokiu zmones tipo puikias masinas nusiperka kur puses lempuciu truksta.
I don't drive fast, I use to fly slow..

Renault Laguna DY-MIQUE 1.9 dCi 88kw
Wolksvagen Golf3 1.9 sdi 47kw parduotas
Vartotojo avataras
Nitrogex  
Klubietis
 
Pranešimai: 685
Miestas: Klaipeda, tiksliau Rudaiciai salia HBH
Automobilis: Laguna DY-MIQUE DCI
Vardas: Robertas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: stabdziu disku keitimas

Standartinė Nitrogex » Ant Bal 16, 2013 4:13 pm

Benas00 rašė:Dekui Nitrogex uz pasiulyma, mielai atvaziuociau su alum jei butum bent kiek arciau, turbut i viena gala lekciau apie tris su puse valandos :D
Turbut reikes vaziuot pas brolius lietuvius i garaza tai tie gal ir padarys, tai ne sitie vietiniai prigazdino cia mane ir tiek ziniu :)




Tau is londono M1 tik tereiketu lekt.. patogu vienu keliu atvaziuot, bet jo truktum kiek sakai nes google maps 3h raso. Tuopaciu meeta padarytume visi 4 lagunistai (alus)
I don't drive fast, I use to fly slow..

Renault Laguna DY-MIQUE 1.9 dCi 88kw
Wolksvagen Golf3 1.9 sdi 47kw parduotas
Vartotojo avataras
Nitrogex  
Klubietis
 
Pranešimai: 685
Miestas: Klaipeda, tiksliau Rudaiciai salia HBH
Automobilis: Laguna DY-MIQUE DCI
Vardas: Robertas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

AnkstesnisKitas

Grįžti į Važiuoklė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron