Sunkus pavarų perjungimas

Sunkus pavarų perjungimas

Standartinė Egiuxz » Ant Rgp 19, 2014 5:37 pm

Taigi, iškilo klausimas ar Egiuxz toliau važinės su šita Laguna :D Bėda tokia, kad užkūrus variklį, sunkiai įsijungia pirma, antra pavaros, o trečia kvailioja. Visos likusios pavaros - idealios. Kol variklis neužvestas, tol junginėjasi labai lengvai, tiesa, pirmas ir antras bėgiai kažką savo kely dar pajaučia. Tai, kas liečia užkurtą variklį:
Pirma pavara - kartais įsijungia tik antrą kartą nuspaudus sankabą. Kartais labai lengvai įsijungia, o kartais atrodo, kad pakeliui kažką prabraukia.
Antra pavara - jungiasi gana sunkiai, bet už nieko neužkliūna. Iš pirmo jungiasi taip: pirmas - laisvas - antras.
Trečia pavara - kažką pakeliui kartais sutinka. O kartais net toks jausmas, kad kažkas trenktų per rankeną.
Negana to, kad mechaninė dėžė nervina, tai dar ir pavaros sunkiai jungiasi. Jeigu neišeis išspręst problemos - pasipildys APD turėtojų gretos :D

Ačiū už komentarus! ;)
Renault Laguna II Grandtour, 1.9 dCi, 88 kW
Vartotojo avataras
Egiuxz  
Klubietis
 
Pranešimai: 643
Miestas: Panevėžys
Vardas: Egidijus
Padėkojo: 5
Gavo padėkų: 14

Re: Sunkus pavarų perjungimas

Standartinė sega » Ket Rgp 21, 2014 6:33 am

katik remontavau deze del sito dalyko tavo problema lygi manajai nupasakojai viska taip pat ,tik man dar pirma pavara buvo pradejus kaukti ,beda nutikto del to jog nupirkus ir pargynus is taurages deze buvo be tepalo suede sinhronus ,nuveziau i siaulius deze pas pazystama iskleidem prie mano akiu ir faktiskai viskas keiciama buvo kaip man 850 ir deze kaip nauja.
Viskas kas reikia yra google.lt

E.X. Laguna 1.8 1ph2 00m. Dedicace
E.X. Laguna 2 ph1 DYNAMYQUE 1.9 dCI
Now Laguna 2 ph1 Expresion 1.9 DcI baltoji gulbe.
Vartotojo avataras
sega  
Žinovas
 
Pranešimai: 1068
Miestas: Kursenai
Automobilis: Renault laguna
Vardas: Modestas
Skype: ponassega
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 16


Grįžti į Variklis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias