Temperatūros dačikas

Temperatūros dačikas

Standartinė sHadow » Ant Bir 02, 2015 7:35 am

Sveiki,

F3P variklis 1.8L mono purškimas. Kiek temperatūros daviklių turi šis agregatas?
1. Prie radiatoriaus (nuo jo ventiliatorius veikia?)
2. Variklyje baltas (prie paskyrstymo dangtelio)?

Gal kažkur trečias yra? Apskambinau visus su testeriu, lyg gyvi. O skydelis nulį rodo. Skydelio dar nekeičiau, vargu ar jis numirė.
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: Temperatūros dačikas

Standartinė blink182 » Ant Bir 02, 2015 8:03 pm

Gal but klystu bet kiek pamenu dar vienas daviklis stovi is kitos galvos puses .mazdaug ta pati vieta kaip tas baltas daviklis tik is kitos puses netoli kolektoriaus
audi 80 87m 1,8 8v66kw parduota
laguna95m 1,8 8v 66kwsupjauta
laguna 94m 2,0 8 v83kw supjauta
Laguna 2002 2.0 16v ide103kw parduota
omega b 95 2,0 8 v 85kw tiesiogines dujos parduota
volvo 850 93 2,0 103kw
laguna 96m 1.8 8 69kw lpg
Vartotojo avataras
blink182  
Klubietis
 
Pranešimai: 760
Miestas: Visaginas-Pabrade
Automobilis: Opel omega B
Vardas: pavel
Skype: lagunaaa182
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Temperatūros dačikas

Standartinė sHadow » Ket Bir 11, 2015 3:50 pm

Ačiū. Pasikeičiau visus iš senosios ir pradėjo rodyt. Skydelio kaltininkas priekinis, baltas dačikas. Keista, kad varžos buvo pagal tai ką radau senam renault forume. :-)
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: Temperatūros dačikas

Standartinė blink182 » Ket Bir 11, 2015 4:33 pm

Svarbu veikia
audi 80 87m 1,8 8v66kw parduota
laguna95m 1,8 8v 66kwsupjauta
laguna 94m 2,0 8 v83kw supjauta
Laguna 2002 2.0 16v ide103kw parduota
omega b 95 2,0 8 v 85kw tiesiogines dujos parduota
volvo 850 93 2,0 103kw
laguna 96m 1.8 8 69kw lpg
Vartotojo avataras
blink182  
Klubietis
 
Pranešimai: 760
Miestas: Visaginas-Pabrade
Automobilis: Opel omega B
Vardas: pavel
Skype: lagunaaa182
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Temperatūros dačikas

Standartinė almushis » Ant Bir 23, 2015 4:55 pm

davikliai-1.jpg
davikliai-1.jpg (219.97 KiB) Peržiūrėta 11240 kartus(ų)
Sveiki. Esu dar žalias šiame forume, niekam patatimų dar nedaviau, bet pats jau pats prašau. Ateityje tikrai bus ir patarimų iš mano pusės. Karštas variklis sunkiai kuriasi tiek dujomis,tiek benzinu. Ant laisvų apsukų dujomis dirba sunkiai, purtosi, kartais apsukos sukyla, šokinėja. Ant benzino- daugiausiai apsukos būna virš 1200 apsisukimų. Pastebėjau, kad kai lauke vėsiau, variklio apsukos normalesnės. Tai kelias dienas skaitinėjau forumą ir kol kas sprendimas vienas, kad kažkuris temperatūros daviklis pjauna grybą. Aišku, galiu ir klysti. Bandysiu ir laisvos eigos varikliuką praplauti, bei sklendę išvalyti. Bet ko lkas noriu išaiškinti, kur kokie davikliai randasi. Pridedu foto, gal padėsite išaiškinti. Numeris 5- tai tuščia fiškė paslėpta. O toliau laiksiu jūsų pagalbos.
Volvo v70 2.5TDi 98m.
Laguna 1.8 96m. 70kw, benzinas, dujos
Vartotojo avataras
almushis  
Mokinys
 
Pranešimai: 36
Miestas: Kauno raj.
Automobilis: Renault Laguna I
Vardas: Gediminas
Skype: gaizowskii
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 1

Re: Temperatūros dačikas

Standartinė almushis » Tre Bir 24, 2015 2:41 pm

almushis rašė:
davikliai-1.jpg
Sveiki. Esu dar žalias šiame forume, niekam patatimų dar nedaviau, bet pats jau pats prašau. Ateityje tikrai bus ir patarimų iš mano pusės. Karštas variklis sunkiai kuriasi tiek dujomis,tiek benzinu. Ant laisvų apsukų dujomis dirba sunkiai, purtosi, kartais apsukos sukyla, šokinėja. Ant benzino- daugiausiai apsukos būna virš 1200 apsisukimų. Pastebėjau, kad kai lauke vėsiau, variklio apsukos normalesnės. Tai kelias dienas skaitinėjau forumą ir kol kas sprendimas vienas, kad kažkuris temperatūros daviklis pjauna grybą. Aišku, galiu ir klysti. Bandysiu ir laisvos eigos varikliuką praplauti, bei sklendę išvalyti. Bet ko lkas noriu išaiškinti, kur kokie davikliai randasi. Pridedu foto, gal padėsite išaiškinti. Numeris 5- tai tuščia fiškė paslėpta. O toliau laiksiu jūsų pagalbos.

Kol kas niekas neatsiliepia, ar tai šventės, ar tai dar kas trukdo. Šiandien truputį padirbėjau prie mašiniuėkės, kai ką išsiaiškinau pats. Nr.1 daviklis- gal detonacijos?. Nr2.- tepalo lygio karteryje , Nr.3- tepalo spaudimo daviklis, Nr.4- aušinimo skysčio, Nr.5 tuščia jungtis, neradau jokio daviklio. Bet už aušinimo skysčio daviklio yra dar vienas daviklis, jis baltos spalvos. Tai ko gero jis ir paduoda informaciją į kompą. Dar radau apsioksidavusius oro sklendės, ar kaip ji vadinasi, motoriuko kontaktus. Na apsukos netolygios vistiek. Kai turėsiu laiko, ieškosiu toliau problemos. Išsukau žvakes, jos pajuodusios, aprūkę, kaip ir per riebus mišinys.
Volvo v70 2.5TDi 98m.
Laguna 1.8 96m. 70kw, benzinas, dujos
Vartotojo avataras
almushis  
Mokinys
 
Pranešimai: 36
Miestas: Kauno raj.
Automobilis: Renault Laguna I
Vardas: Gediminas
Skype: gaizowskii
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 1

Re: Temperatūros dačikas

Standartinė Egiuxz » Tre Bir 24, 2015 8:32 pm

Kai man žiemą mašina purtėsi sušilus, tai beieškodamas informacijos tikrai buvau radęs ir taviškę bėdą. Googlio "šiltas variklis sunkiai kuriasi" pirmame puslapyje turi būti atsakymas. Nesvarbu ar bulka, ar bmw, renault.
Renault Laguna II Grandtour, 1.9 dCi, 88 kW
Vartotojo avataras
Egiuxz  
Klubietis
 
Pranešimai: 643
Miestas: Panevėžys
Vardas: Egidijus
Padėkojo: 5
Gavo padėkų: 14

Re: Temperatūros dačikas

Standartinė sHadow » Ket Bir 25, 2015 4:26 am

1. detonacija;
2. tepalo spaudimo (nuo jo skytelių lemputės priklauso, jei atjungsi nuo degimo nešvies);
3. Niekad nepagalvojau, gal net neturiu tokio ant mono;
4. Pas mane čia temperatūros dačikas (yra dar kitoje pusėje panašus, tik šlykščiai atsisuka...)
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: Temperatūros dačikas

Standartinė almushis » Ket Bir 25, 2015 7:32 pm

sHadow rašė:1. detonacija;
2. tepalo spaudimo (nuo jo skytelių lemputės priklauso, jei atjungsi nuo degimo nešvies);
3. Niekad nepagalvojau, gal net neturiu tokio ant mono;
4. Pas mane čia temperatūros dačikas (yra dar kitoje pusėje panašus, tik šlykščiai atsisuka...)

Tas, temperatūros dačikas, kur kitoje pusėje, tikriausiai ir įtakoja variklio kūrimasi. Išėmęs buvau,pamatavau varžą, rodė 1,5 kΩ prie 30 laipsnių teperatūros. Itariu, kad per didelė varža, bet dar pasiskaitinėsiu. Daviklis NR3. pas mane yra tepalo spaudimo.
Volvo v70 2.5TDi 98m.
Laguna 1.8 96m. 70kw, benzinas, dujos
Vartotojo avataras
almushis  
Mokinys
 
Pranešimai: 36
Miestas: Kauno raj.
Automobilis: Renault Laguna I
Vardas: Gediminas
Skype: gaizowskii
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 1


Grįžti į Elektra

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron