ZigZag lemputė ir apsukų kylimas

ZigZag lemputė ir apsukų kylimas

Standartinė 505 » Sek Spa 06, 2013 7:23 pm

Sveiki, neseniai įsigijau Renault Laguna 1995m. 2,0 benzinas/dujos ir iškilo man toks klausimas :

Įjungus degimą užsidega zigzag lemputė, po kelių sekundžių ji užgęsta , užkuriu , važiuoju ir po kažkiek laiko pvz sustojus prie šviesaforo jį įsijungia ir pakyla apsukos iki ~1500. Jei pakeliu apsukas iki ~4k užgęsta ir kai apsukos nusileidžia vėl įsijungia. Kada užplaukia, tada įsijungia ar išsijungia. Kartais įsijungia ir važiuojant atleidus gazą. Kas tai galėtų būti? Šiek tiek pagooglinau, bet nieko konkretaus neradau, tad nusprendžiau užsiregistruoti čia, manau taip bus paprasčiau.
Vartotojo avataras
505  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 5
Miestas: Kaunas
Automobilis: laguna RT
Vardas: Algis
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ZigZag lemputė ir apsukų kylimas

Standartinė Edvard » Sek Spa 06, 2013 7:27 pm

Man atrodo laisvos eigos voztuvas. Nes kai ji atjungineji tai jinai uzsidega ir apsukos keiciasi, bet dazniausiai jos nukrenta. Pabandyk ji atjunkt ir pavazinet be jo. Jei problemu nebus reiskia kaltas jis. (Labas5)
Volvo S60 2002m 2.4 103kw LPG
Ranault Laguna PH1 1997m 1.8 66kw LPG - ex
Mazda 323F 1991m 1.6 62kw- ex
Fiat Bravo 1997m 1.4 55kw-- ex
Vartotojo avataras
Edvard  
Klubietis
 
Pranešimai: 944
Miestas: Vilnius
Vardas: Edvardas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ZigZag lemputė ir apsukų kylimas

Standartinė 505 » Pir Spa 07, 2013 6:24 pm

Edvard rašė:Man atrodo laisvos eigos voztuvas. Nes kai ji atjungineji tai jinai uzsidega ir apsukos keiciasi, bet dazniausiai jos nukrenta. Pabandyk ji atjunkt ir pavazinet be jo. Jei problemu nebus reiskia kaltas jis. (Labas5)



Taigi, šiandien pasižiūrinėjom, atjungėm tą fiškę, mašina užgeso, tai turbūt veikia ten viskas. Dar vienas tip'sas, kad kai įjungiu degimą , užsidega ta lemputė ir dažniausiai užgęsta po kelių sec, o kartais užgęsta tik paspaudus gazo pedalą. Važiuojant ji užsidega, bet paspaudus gazą užgęsta. Any suggestions?
Vartotojo avataras
505  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 5
Miestas: Kaunas
Automobilis: laguna RT
Vardas: Algis
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ZigZag lemputė ir apsukų kylimas

Standartinė blink182 » Pir Spa 07, 2013 6:44 pm

na kai ijungi degima tai ji ir turi uzsidegt pora sekundziu pasviest ir poto uzgest,kiek pamenu tai ta lempute reiskia kad kas kas su ipurskimu blogai tiksliai nepamenu...del LEV tai atjungus ji masina ir turi uzgesti.gal pradziai akuma atjung gal pades ,o super butu diagnostika su svieciancia lempute
audi 80 87m 1,8 8v66kw parduota
laguna95m 1,8 8v 66kwsupjauta
laguna 94m 2,0 8 v83kw supjauta
Laguna 2002 2.0 16v ide103kw parduota
omega b 95 2,0 8 v 85kw tiesiogines dujos parduota
volvo 850 93 2,0 103kw
laguna 96m 1.8 8 69kw lpg
Vartotojo avataras
blink182  
Klubietis
 
Pranešimai: 760
Miestas: Visaginas-Pabrade
Automobilis: Opel omega B
Vardas: pavel
Skype: lagunaaa182
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ZigZag lemputė ir apsukų kylimas

Standartinė sHadow » Ant Spa 08, 2013 5:25 am

Įjungus degimą ji turi trumpam užsidegti. Kažkoks check'as vyksta. Taip pat ta lemputė turi kažką bendro su immobilaizeriu. Pas mane jei atjungi akumą, įjungus degimą ji nebeužgęsta ir tada be šansų užsivesti. Nesigirdi net siurblio. Užakini su centriniu, atrakini - vėl galim užsikurti. :-)
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: ZigZag lemputė ir apsukų kylimas

Standartinė blink182 » Ant Spa 08, 2013 6:05 am

kaip laidai?omeny turiu aukstos itampos man toks ispudis susidaro kad pas tave kaskoks kontaktas kaskur knysa prota jei lempute uzsidega apsuku duodi iki 4000rpm uzgesta.kai gazuoji variklis sujuda kontaktas atsiranda poto vel dingsta tokie mano pamastymai.
taip ta lempute turi sita bendro su imo .bet nereikia pamirst kad ir imo buna 2 rusiu.pas man jei akuma atjungdavau mirksedavo ta lempute kurk nekures masinos besansu ja uzvest.
dar ka prisiminiau kai ijungi degima galima sakyt visos lemputes turi uzsidegt pora sekundziu padegt ir uzgest.jei negesta vadinasi neveikia .mano atveju tas pats budavo su abs:-)
audi 80 87m 1,8 8v66kw parduota
laguna95m 1,8 8v 66kwsupjauta
laguna 94m 2,0 8 v83kw supjauta
Laguna 2002 2.0 16v ide103kw parduota
omega b 95 2,0 8 v 85kw tiesiogines dujos parduota
volvo 850 93 2,0 103kw
laguna 96m 1.8 8 69kw lpg
Vartotojo avataras
blink182  
Klubietis
 
Pranešimai: 760
Miestas: Visaginas-Pabrade
Automobilis: Opel omega B
Vardas: pavel
Skype: lagunaaa182
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ZigZag lemputė ir apsukų kylimas

Standartinė qwerty » Ant Spa 08, 2013 6:35 am

505 rašė:
Edvard rašė:... Any suggestions?

Throttle Position Sensor (TPS) arba Manifold Absolute Pressure (MAP) sensor.
Paskutinį kartą redagavo qwerty Ant Spa 08, 2013 7:58 am. Iš viso redaguota 1 kartą.
K56D=Laguna/Universal/N7Q/JC5/95г.+LPG (Wave)
Vartotojo avataras
qwerty  
Dalyvis
 
Pranešimai: 181
Miestas: vilnius
Automobilis: Laguna'95
Vardas: vladimir
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ZigZag lemputė ir apsukų kylimas

Standartinė 505 » Ant Spa 08, 2013 7:47 am

blink182 rašė:kaip laidai?omeny turiu aukstos itampos man toks ispudis susidaro kad pas tave kaskoks kontaktas kaskur knysa prota jei lempute uzsidega apsuku duodi iki 4000rpm uzgesta.kai gazuoji variklis sujuda kontaktas atsiranda poto vel dingsta tokie mano pamastymai.
taip ta lempute turi sita bendro su imo .bet nereikia pamirst kad ir imo buna 2 rusiu.pas man jei akuma atjungdavau mirksedavo ta lempute kurk nekures masinos besansu ja uzvest.
dar ka prisiminiau kai ijungi degima galima sakyt visos lemputes turi uzsidegt pora sekundziu padegt ir uzgest.jei negesta vadinasi neveikia .mano atveju tas pats budavo su abs:-)



net neužkurus variklio , įjungus degimą ir spaudinėjant gazą ta lemputė mirksi
Vartotojo avataras
505  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 5
Miestas: Kaunas
Automobilis: laguna RT
Vardas: Algis
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ZigZag lemputė ir apsukų kylimas

Standartinė 505 » Ant Spa 08, 2013 8:01 am

qwerty rašė:
505 rašė:
Edvard rašė:... Any suggestions?

Throttle Position Sensor (TPS) arba Manifold Absolute Pressure (MAP) sensor.



O kaip lietuviškai vadinasi? Kad skambinant į šrotus suprastų :D
Vartotojo avataras
505  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 5
Miestas: Kaunas
Automobilis: laguna RT
Vardas: Algis
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ZigZag lemputė ir apsukų kylimas

Standartinė 505 » Ant Spa 08, 2013 8:45 am

Išsiaiškinau : TPS - sklendės padeties daviklis , MAP - kolektoriaus slėgio daviklis
Vartotojo avataras
505  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 5
Miestas: Kaunas
Automobilis: laguna RT
Vardas: Algis
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0


Grįžti į Elektra

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių