KLIMA RASO SERVICE IR NEVEIKIA PECIUKAS

KLIMA RASO SERVICE IR NEVEIKIA PECIUKAS

Standartinė mantasbarauskas » Sek Bir 09, 2013 11:44 am

Sveiki. Pries keleta dienu viskas veike, kondicionierius salde, po to lyg ir baigesi freonas nes nustojo tikrai salta ora pusti. po dienos and klimos ekranelio uzsidege " service" uzrasas ir vsio, nepucia nei silto, nei salto oro, perjungiant putimo padetis girdisi kaip vaiksto skelndes, suklaksi po bardacioku rele ijungus klima, bet putimo nera. Ar gali buti kad pasibaigus freonui klima nepasileidzia isvis? nors tik saldymas neturetu veikti. KOntaktai istraukus laidus ventiliatoriaus nera nusvile. saugiklis po vairu geras. variantu kruva, bet gal kas nuosekliai patartu kaip pradeti kapstytis? beja yra dar vienas dalykas, ijungus kondisiona kol veike, masina lyg ir apsisunkindavo, ir trauka sumazedavo, gal kazkuom susije? laguna 94m 1.8 benzas/dujos.
Vartotojo avataras
mantasbarauskas  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 3
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna 94m
Vardas: Mantas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: KLIMA RASO SERVICE IR NEVEIKIA PECIUKAS

Standartinė mantasbarauskas » Sek Bir 09, 2013 5:28 pm

Radau beda, o buvo taip: kai tvarkiausi masinos bagazine metesi laidai, kurie buvo praeito savininko stiprintuvo tikriausiai atvesti, sukibirksciavo jie, galvoju nafik ju reik man nei as ten jungsiu dabar kazka, nei reik man, nuo akumo paimiau ir nukirpau, "laida" kuris normaliai buna zmoniu prijungtas su dideliu saugikliu. BET kai issiardziau puse paneles, atradau kad seni maitinimo laidai klimos buvo nukirpti ir kazkodel perdaryti i nauja laida kuris pajungtas butent ant mano manyto stiprintuvo laido, sujungiau atgal ir vsio, viskas veikia ir saldo.. kokiu tik nebuna kuriozu..
Vartotojo avataras
mantasbarauskas  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 3
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna 94m
Vardas: Mantas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0


Grįžti į Elektra

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių