ABS

ABS

Standartinė nixss » Pir Bir 09, 2014 3:01 pm

Sveiki, ejau tech.apziura ir nepraleido,del to,kad ABS lempute sviete ( ABS jau virs metu pas mane neveikia), turbut daviklis kazkuristai parejo. Patarkit,kur diagnostika nebrangiai padaryt-keliose vietose buvai,tai fiskes tokoios pasijungt neturejo.Gal galima dar kazkaip apgaut,pvz.lempute isvis isimt,nors tikrins ABS visvien manau. Prasau skubiai pateikit savo mintis,nes jau beveik isseko, mano dienos technikinei. Aciu
Vartotojo avataras
nixss  
Dalyvis
 
Pranešimai: 80
Miestas: Vilnius
Automobilis: Renault laguna 1995m
Vardas: Marius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ABS

Standartinė rygintas » Pir Bir 09, 2014 3:22 pm

Jei spidometras su ekranu tai taisai arba vezi kad isjunktu, o jei su lempukais... tai lituoklis visagalis.
Vartotojo avataras
rygintas  
Žinovas
 
Pranešimai: 1331
Miestas: LT/D
Automobilis: Jau vagenas...
Vardas: Rygintas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 11

Re: ABS

Standartinė blink182 » Ant Bir 10, 2014 3:22 pm

nixss rašė:Sveiki, ejau tech.apziura ir nepraleido,del to,kad ABS lempute sviete ( ABS jau virs metu pas mane neveikia), turbut daviklis kazkuristai parejo. Patarkit,kur diagnostika nebrangiai padaryt-keliose vietose buvai,tai fiskes tokoios pasijungt neturejo.Gal galima dar kazkaip apgaut,pvz.lempute isvis isimt,nors tikrins ABS visvien manau. Prasau skubiai pateikit savo mintis,nes jau beveik isseko, mano dienos technikinei. Aciu


cia gy 1laguna issiemi spidometra istrauki abs ir service lemputes ir viskas,cia darbo 10min (laguna)
audi 80 87m 1,8 8v66kw parduota
laguna95m 1,8 8v 66kwsupjauta
laguna 94m 2,0 8 v83kw supjauta
Laguna 2002 2.0 16v ide103kw parduota
omega b 95 2,0 8 v 85kw tiesiogines dujos parduota
volvo 850 93 2,0 103kw
laguna 96m 1.8 8 69kw lpg
Vartotojo avataras
blink182  
Klubietis
 
Pranešimai: 760
Miestas: Visaginas-Pabrade
Automobilis: Opel omega B
Vardas: pavel
Skype: lagunaaa182
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ABS

Standartinė nixss » Tre Bir 11, 2014 2:53 pm

Na as istraukciau,bet jau velu turbut,nes is pirmo karto nepraejau tech.apziuros,.tai jau taip lengvai nesigaus turbut apgaut?
Vartotojo avataras
nixss  
Dalyvis
 
Pranešimai: 80
Miestas: Vilnius
Automobilis: Renault laguna 1995m
Vardas: Marius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ABS

Standartinė Andriuss » Tre Bir 11, 2014 6:37 pm

nixss rašė:Na as istraukciau,bet jau velu turbut,nes is pirmo karto nepraejau tech.apziuros,.tai jau taip lengvai nesigaus turbut apgaut?

Na nezinau ar T.A. centre jungiasi prie specifines diagnostikos jungties, manyciau tik prie tu masinu kurios turi OBD jungti (cia galetu zinoti kas praejo su sena jungtim TA). Jeigu nejungia prietaiso tai ir nezinos ar veikia ABS, ar ne. Svarbu kad lempute degtu ir atsijungtu. Galima isvesti pvz. nuo tepalo spaudimo ar generatoriaus lemputes. Arba susitvarkyti ABS kaip priklauso.
Laguna Estate '99 m. 1,9 dci (K56W)
Laguna '00 m. 1,9 dci (B56W)
Vartotojo avataras
Andriuss  
Dalyvis
 
Pranešimai: 160
Miestas: Vilnius
Automobilis: Laguna I ph2 1.9 dci
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 4


Grįžti į Važiuoklė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių