sankabos keitimas

sankabos keitimas

Standartinė Remyga » Ant Bir 25, 2013 3:33 pm

Sveiki,norėjau paklausti, gal kas galite patarti, kur Kaune būtų galima pasikeisti sankabą už prieinamą kainą? Renault Laguna I 97m. 2.0l, 102kw? :) Ir kiek maždaug visas malonumas kainuotų?
Vartotojo avataras
Remyga  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 9
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna 1997m
Vardas: Remigijus
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: sankabos keitimas

Standartinė sHadow » Ant Bir 25, 2013 6:36 pm

Čia 102KW, tai 16v? Va neįsivaizduoju kiek tada sankabos kainuoja, mano atveju turiu 1994m 8v 66KW variklį, tai

Sankabos komplektas VALEO - 340lt;
Sankabos keitimas, komplekto keitimas kitu, mėginimas išimti trosą, smagračio nuėmimas ir riebokšlio keitimas, jo paieškos, greičių dėžės tepalo keitimas ir greičių dėžės keitimas - 350lt;

Tai nežinau, mano darbai brangesni, nes dėžę keičiau, tavo atveju irgi gali būt bajerių, nes toks kaip ir retesnis modelis, variklis plyta, didokas.
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: sankabos keitimas

Standartinė Remyga » Pir Lie 01, 2013 8:12 am

Pasiklausinėjau kiek kainuotų,tai be 300lt nieks net nagų nekiš sakė.. o radau valeo naują komplektą tai 415lt.
Vartotojo avataras
Remyga  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 9
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna 1997m
Vardas: Remigijus
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: sankabos keitimas

Standartinė sHadow » Pir Lie 01, 2013 10:09 am

Pabandyk paskambint Tomui (+370 678 59083). Kadangi jis iš Kauno, bus paprasčiau. Vienintelis minusas - pas jį eilės milžiniškos. Bet dalis jis pats gauna, kainos gerokai pigesnės nei tiesiog iš parduotuvės. Gal ką nors finansiškai priimtino pasiūlys.
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: sankabos keitimas

Standartinė Remyga » Pir Lie 01, 2013 11:45 am

sHadow rašė:Pabandyk paskambint Tomui (+370 678 59083). Kadangi jis iš Kauno, bus paprasčiau. Vienintelis minusas - pas jį eilės milžiniškos. Bet dalis jis pats gauna, kainos gerokai pigesnės nei tiesiog iš parduotuvės. Gal ką nors finansiškai priimtino pasiūlys.

dėkui už informaciją :)
Vartotojo avataras
Remyga  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 9
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna 1997m
Vardas: Remigijus
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0


Grįžti į Variklis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių