Oro srauto apribojimas filtre

Oro srauto apribojimas filtre

Standartinė sHadow » Pen Bir 14, 2013 6:36 am

Pu remonto darbų, pastebėjau, kad apribojus oro paėmimą - benzinu tarsi pridusimas jaučiasi. Dujomis idealu. Galvoju pasiklausiu, gal kas yra matę kažką panašaus į vožtuvą(skelndę), kuriuos galima būtų reguliuo nuo elektros padavimo.

T.y. statau sportinį green filtrą ir statau sklendę, kuri išjungus dujų įrangą - pilnai atidaryta. Kai perjungi dujas, gaunama įtampa nuo dujų vožtuvo (ar emuliatoriaus) ir sklendė užsidaro iki 50-70%. Esu matęs kažką panašaus pas amerketiškus karbiuratorinius superchargerius su oro padavimo sklendėm, bet Lietuvoj net nerandu nuo ko pradėt ieškot. :-)
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: Oro srauto apribojimas filtre

Standartinė Edvard » Tre Lie 03, 2013 1:14 pm

Nenoriu kurt naujos temos. Mano kuginis oro filtras yra arti reduktoriaus ir jis nudega ir atsiranda skylutes. Filtras idetas prie dvi dienas o jau yra skylutes. Tikrai niekur neilecia. O gal cia nuo ciaudejimo? Nesauna o butent ciaudeja. Kur nusipirkt gofra, kad perkelt arciau radiatoriaus?
Volvo S60 2002m 2.4 103kw LPG
Ranault Laguna PH1 1997m 1.8 66kw LPG - ex
Mazda 323F 1991m 1.6 62kw- ex
Fiat Bravo 1997m 1.4 55kw-- ex
Vartotojo avataras
Edvard  
Klubietis
 
Pranešimai: 944
Miestas: Vilnius
Vardas: Edvardas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Oro srauto apribojimas filtre

Standartinė sHadow » Ket Lie 04, 2013 9:54 am

O skylutės tik toje pusėj, kur reduktorius? Ir kaip suprast čiaudėja?
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: Oro srauto apribojimas filtre

Standartinė Edvard » Ket Lie 04, 2013 10:09 am

Taip, kur reduktorius. Toks jausmas, kad jeigu butu pasuktas kita puse i reduktoriu tai ir ten jos atsirastu. Ciaudejimo nelabai galiu paiskint, na pradedi vaziuot, digsta galia staigiai ir garsa isskleidzia toki puuuuuk :mrgreen: ir vel vaziuoja. Buna tas ant 1, 2, 3 kartais pavaros. Ir dar toks pastebejimas, seniau tas dazniausiai budavo kai pvz nori prasukt ratus ant zvyro kokio ir duodi daugiau gazo. O dabar man tokie ciudai labai daznai atsitinka net negazuojant, gal tas ir praplese filtra? Dujos reguliuotos pries 3 dienas.
Volvo S60 2002m 2.4 103kw LPG
Ranault Laguna PH1 1997m 1.8 66kw LPG - ex
Mazda 323F 1991m 1.6 62kw- ex
Fiat Bravo 1997m 1.4 55kw-- ex
Vartotojo avataras
Edvard  
Klubietis
 
Pranešimai: 944
Miestas: Vilnius
Vardas: Edvardas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Oro srauto apribojimas filtre

Standartinė sHadow » Ket Lie 04, 2013 10:30 am

Tikriausiai nuo reduktoriaus šilumos filtras apdega. Esu matęs, kad žmonės iš metalo tokias kaip sieneles pasidaro, kad šilumą sumažint. Gofrą manau pigiausiai senukuose rast ir atsitaikyt pagal diametrą. :-) Nes tie sport komplektai nesveikai brangūs.

O pukši, gal dėl to, kad užliesinamas mišinys? Jei filtras tai atidengtas, tai neblogai užpūsti turėtų. Nes su paprastomis dujomis - laisvomis apsukomis visada paliekamas riebesnis variantas.

Man pukšėjo prieš 2 metus, bet tada aš su elektra kankinausi.
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: Oro srauto apribojimas filtre

Standartinė Edvard » Ket Lie 04, 2013 10:33 am

O kokia gofra? Ta tokia aliuminine kaip i gartrauki virtuves? :mrgreen: Ar rasiu kokia is ketesnes gumos?
Volvo S60 2002m 2.4 103kw LPG
Ranault Laguna PH1 1997m 1.8 66kw LPG - ex
Mazda 323F 1991m 1.6 62kw- ex
Fiat Bravo 1997m 1.4 55kw-- ex
Vartotojo avataras
Edvard  
Klubietis
 
Pranešimai: 944
Miestas: Vilnius
Vardas: Edvardas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Oro srauto apribojimas filtre

Standartinė mogili » Ket Lie 04, 2013 10:39 am

pigiausias variantas - santechninis vamzdis ~15lt (ivairiausi diametrai, alkuniu kampai, kiek reikia pasitrumpini prijungi kita alkune, na zodziu kol nepasidarai tenkinancio rezultato) ir turi long rama su kiek nori islankstymu ir i kur nori atsivedes, kad butu graziau 6lt matinis juodos spalvos dazu balionelis (Wave) funkcija ta pati, tai kam permoketi.. :D
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
mogili  
Dalyvis
 
Pranešimai: 248
Miestas: Vilnius
Automobilis: Renault Laguna 2.0RT
Vardas: Tomas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Oro srauto apribojimas filtre

Standartinė Edvard » Ket Lie 04, 2013 10:46 am

Noriu kazka panasaus pasidaryt kaip foto. O mano filtras stovi kaip pazymete linija. :?

Paveikslėlis
Volvo S60 2002m 2.4 103kw LPG
Ranault Laguna PH1 1997m 1.8 66kw LPG - ex
Mazda 323F 1991m 1.6 62kw- ex
Fiat Bravo 1997m 1.4 55kw-- ex
Vartotojo avataras
Edvard  
Klubietis
 
Pranešimai: 944
Miestas: Vilnius
Vardas: Edvardas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Oro srauto apribojimas filtre

Standartinė Edvard » Ket Lie 04, 2013 12:27 pm

Ant greito padaryta alkune. Ikeliu ir skylutes filtro ar labai baisu? Ir nuo ko cia gali buti?
Paveikslėlis
Paveikslėlis
sveika puse
Paveikslėlis
Volvo S60 2002m 2.4 103kw LPG
Ranault Laguna PH1 1997m 1.8 66kw LPG - ex
Mazda 323F 1991m 1.6 62kw- ex
Fiat Bravo 1997m 1.4 55kw-- ex
Vartotojo avataras
Edvard  
Klubietis
 
Pranešimai: 944
Miestas: Vilnius
Vardas: Edvardas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Oro srauto apribojimas filtre

Standartinė Edvard » Pir Lie 08, 2013 9:22 am

Vakar nupirkau oro filtro deze nuo 2.0. Nuo jos eina du vamzdziai apacioje, vienas i desine, kuris prisisuka prie kebulo, kitas i kaire, mazesnio skersmens, kuris yra uzglusintas gamykliskai. (dontknow) Kam to reikia? Ir dar, i deze eina du vamzdukai is variklio, del vieno viskas gerai, jis pas mane pajungtas i maisytuva o kitas eina nuo tos vietos kuri pazymeta nuotraukoje. Ir pas mane ji velgi uzglusinta, stovi kamstis. Kam yra reikalinga ta antra? Gal jos ir nejungt? Ar istraukt ta kamsti, pritaikyti koki vamzduka ir pajungt i deze? Aciu.

Paveikslėlis
Volvo S60 2002m 2.4 103kw LPG
Ranault Laguna PH1 1997m 1.8 66kw LPG - ex
Mazda 323F 1991m 1.6 62kw- ex
Fiat Bravo 1997m 1.4 55kw-- ex
Vartotojo avataras
Edvard  
Klubietis
 
Pranešimai: 944
Miestas: Vilnius
Vardas: Edvardas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Oro srauto apribojimas filtre

Standartinė mogili » Sek Lie 28, 2013 9:18 am

Tie apacioje du vamzdziai, tai kaip ortakiai per kuriuos saltas oras (ne is variklio skyriaus) patenka i oro filtro deze, tas kur sakai uzglusintas, ji berods galima tiesiog atsukti toki kaip kamsteli ir per ji irgi ora trauks, tik jis eina tiesiai po masina galima sakyti, matyt buna dazniausiai uzglusintas saugumo sumetimais, kad neprisiurbti vandens, del kitu slanguciu nesu tikras, manoji turi tik virsuje kanala su sklende, bei siaura anga bei slangute laisvos eigos voztuvui. ( 2.0 8v variklis, nezinau nuo kokio filtrade pasiemei)
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
mogili  
Dalyvis
 
Pranešimai: 248
Miestas: Vilnius
Automobilis: Renault Laguna 2.0RT
Vardas: Tomas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Oro srauto apribojimas filtre

Standartinė pull » Pen Rgs 27, 2013 4:47 pm

Sveiki, as nuoriu pakalaust man is kolektoriaus iseina vakumine slangele ir ieina i kazkoki aparaciuka jaj is to aparaciuko istrauki fiske automobilis vaziuoja o jaj ikisi dar kiek yra kuro sistemoj taj kurias o po to jokios kibirkstis tik starteris sukas. Kokia cia problema gali buti? prasau patarkit. (help)
Vartotojo avataras
pull  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 3
Miestas: kretinga
Automobilis: Renault
Vardas: sarunas
Skype: bagiraxx
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Oro srauto apribojimas filtre

Standartinė blink182 » Pen Rgs 27, 2013 8:19 pm

pull rašė:Sveiki, as nuoriu pakalaust man is kolektoriaus iseina vakumine slangele ir ieina i kazkoki aparaciuka jaj is to aparaciuko istrauki fiske automobilis vaziuoja o jaj ikisi dar kiek yra kuro sistemoj taj kurias o po to jokios kibirkstis tik starteris sukas. Kokia cia problema gali buti? prasau patarkit. (help)

sveikas visu pirma nepamaisitu suzinoti koks variklis pas tau?kelinta laguna?beto nepamaisitu foto.jei kalbi apie 2.0 83kw tai itariu kad ta slangute eina i map sensoriu.pas man atvirksciai buvo jei istraukdavau fiske ar numaudavau slangute variklis uzgesdavo.na bet pradziai atsakik o klausimus..
audi 80 87m 1,8 8v66kw parduota
laguna95m 1,8 8v 66kwsupjauta
laguna 94m 2,0 8 v83kw supjauta
Laguna 2002 2.0 16v ide103kw parduota
omega b 95 2,0 8 v 85kw tiesiogines dujos parduota
volvo 850 93 2,0 103kw
laguna 96m 1.8 8 69kw lpg
Vartotojo avataras
blink182  
Klubietis
 
Pranešimai: 760
Miestas: Visaginas-Pabrade
Automobilis: Opel omega B
Vardas: pavel
Skype: lagunaaa182
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0


Grįžti į Variklis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

cron