Laguna II pliusai ir minusai

Re: Laguna II pliusai ir minusai

Standartinė Rokas12 » Ant Vas 07, 2012 2:36 pm

Sveiki,
Planuoju isigyt laguna. Domina tik su automatine pavaru deze. Daug kas raso (ir siam forume), kad lagunos automatas prastas. Gal kas konkreciai zino, kas ten genda jame?
Ziuriu, kad laguna automatas, tai praktiskai tik su V6 3.0l varikliu buna. Manau uzdijinciau ji problemu nekiltu, bet neramu del dezes. Negi tikrai jos jau tokios prastos? kaip patikrint perkant laguna automata ar ten viskas gerai?
Aciu
Vartotojo avataras
Rokas12  
Naujokas
 
Pranešimai: 15
Miestas: Kaunas
Vardas: Rokas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna II pliusai ir minusai

Standartinė rygintas » Ant Vas 07, 2012 6:06 pm

laguna automatai buna nuo 1.8 ir didyn
tiek benzinai tiek dyzeliai
kas liecia deze tai neskraidyk kaip akis isdeges ir laiku tepalus keiskis
as pats vazinejau su automatu tai problemu neturejau
kiek zmoniu tiek nuomoniu
pirk ta kas tau patinka
kaimynai sneka kai pamato
reno gavno bet tas gavno negesdavo, o patys vazinedavo vagen ir audi tai kas savaitgali kasko tobulindavo kad vaziuotu
...pirk reno ir junkis prie lagunistu (lagunaklubas)
Vartotojo avataras
rygintas  
Žinovas
 
Pranešimai: 1331
Miestas: LT/D
Automobilis: Jau vagenas...
Vardas: Rygintas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 11

Re: Laguna II pliusai ir minusai

Standartinė Rokas12 » Ant Vas 07, 2012 10:46 pm

Tai as ir klausiu, kas konkreciai tai dezei negerai? Ar kokie solenoidai nusprogsta, ar mechaniskai kazkas luzta.. Nes pasako, kad blogi, o daugiau nieko. Tai ir lieki nieko nesuprates...

O pasizejus internete (autoplius, autogidas) laguna II su APD tai praktiskai tik 3,0l. Man pastarasis visai tiktu, nes manau, kad ~1,8-2,0 bus silpnokokas :roll: , o dizelio taip pat niekad neturejas, tai prisiklauses visokiu baubu...

Siaip foruma skaiciau kelias savaites, susidariau nuomone apie el. gedimus, prastus salenblokus, dizeliu problemas... Bet konkreciai del deziu - neradau. Tik svaisciojimai, kad prastos, bet tai cia tas pats, kas pabezdet po vandeniu (Wave)

O siaip potenciali masina kuria zadu isigyt ir yra laguna ~2001-2003 metu su V6 3.0l ir automatas. nebent kazkas perkalbes, ar kazkas uzklius labai
Vartotojo avataras
Rokas12  
Naujokas
 
Pranešimai: 15
Miestas: Kaunas
Vardas: Rokas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna II pliusai ir minusai

Standartinė darka0 » Tre Vas 08, 2012 7:00 am

Niekas tau ir nepasakys, kas blogai su automatais :)
Aš irgi gan ilgai pravažinėjau su APD be gedimų.
Baikit tikėti pasakomis... :)
(New) Renault Laguna (universalas) '98 m. 2.0 L benzinas/jau dujos
(Ex.) Renault Laguna (Initiale) '98 m. 3.0 L APD benzinas/dujos
(Ex.) Renault Laguna (balta) '95 m. 1.8 L benzinas/jau dujos
Vartotojo avataras
darka0  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1541
Miestas: Vilnius
Automobilis: Renault Laguna I
Vardas: Darius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna II pliusai ir minusai

Standartinė Vaikis19 » Tre Vas 08, 2012 2:43 pm

vairuoju 01, 3.0 v6 ir vienintelis minusas kurį pastebėjau, tai retkartėmis grubiai jungiamas bėgis žemyn, o šiaip problemų neturėjas ir aš :)
Vartotojo avataras
Vaikis19  
Klubietis
 
Pranešimai: 573
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna II V6
Vardas: Audrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna II pliusai ir minusai

Standartinė rygintas » Tre Vas 08, 2012 2:48 pm

as irgi pirkdamas apsiklausinejau apie automatus ir nieko gero apie juos neisgirdau, bet vistiek surizikavau ir nusipirkau. Ir mitas sugriautas kiek vazinejau tai jokiu problemu neapturejau.
Vartotojo avataras
rygintas  
Žinovas
 
Pranešimai: 1331
Miestas: LT/D
Automobilis: Jau vagenas...
Vardas: Rygintas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 11

Re: Laguna II pliusai ir minusai

Standartinė Rokas12 » Pen Vas 10, 2012 6:01 pm

O kieno ten dezes stovi? asin, zf?

Ka dar reiktu zinot perkant laguna 3,0l automata ~2001-2003 metu?
Vartotojo avataras
Rokas12  
Naujokas
 
Pranešimai: 15
Miestas: Kaunas
Vardas: Rokas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna II pliusai ir minusai

Standartinė gtiskus » Sek Vas 12, 2012 6:49 pm

Važinėju su trilitrine automatu penkti metai, jokių nusiskundimų, veikia puikiai. Kiek žinau tik trilitrinėje automatas penkių bėgių, kitose keturių. Plius pati dėžė kažkokia adaptyvinė- pati prisitaiko pagal važiavimo stilių, yra triptronikas. Matau tik vieną mažą trūkumą, naudojant autopilotą penktas bėgis metasi maždaug nuo 120 km/h, tai nustačius autopilotą 100, penktą bėgį padedu triptroniko pagalba įmesti.
Aš jau aštuoniolika metų važinėju tik su automatais, kai pirkau pirmą visi pažystami laikė mane kvailiu, o dabar dauguma jų su automatais važinėja.
Visada atsiranda specų kuriems: prancūziška tai ne mašina, automatas- nesamonė, ir t.t., o aš už Renault ir automatus (lagunaklubas)
Laguna II Grandtour 2003 V6 3.0 Initiale
Vartotojo avataras
gtiskus  
Naujokas
 
Pranešimai: 25
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna II Grandtour
Vardas: Giedrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna II pliusai ir minusai

Standartinė Rokas12 » Pir Vas 13, 2012 8:18 pm

gtiskus rašė:Važinėju su trilitrine automatu penkti metai, jokių nusiskundimų, veikia puikiai. Kiek žinau tik trilitrinėje automatas penkių bėgių, kitose keturių. Plius pati dėžė kažkokia adaptyvinė- pati prisitaiko pagal važiavimo stilių, yra triptronikas. Matau tik vieną mažą trūkumą, naudojant autopilotą penktas bėgis metasi maždaug nuo 120 km/h, tai nustačius autopilotą 100, penktą bėgį padedu triptroniko pagalba įmesti.
Aš jau aštuoniolika metų važinėju tik su automatais, kai pirkau pirmą visi pažystami laikė mane kvailiu, o dabar dauguma jų su automatais važinėja.
Visada atsiranda specų kuriems: prancūziška tai ne mašina, automatas- nesamonė, ir t.t., o aš už Renault ir automatus (lagunaklubas)



Aciu uz padrasinima (Wave)
As per 7 metus turejau 3 masinas, visos buvo automatai. Deja audi deze teko remontuot...
Dabar ieskau uz priimtina kaina lagunos 3,0l automato. Tikuos dideliu bedu nekils
Vartotojo avataras
Rokas12  
Naujokas
 
Pranešimai: 15
Miestas: Kaunas
Vardas: Rokas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna II pliusai ir minusai

Standartinė Vaikis19 » Šeš Vas 18, 2012 6:50 pm

[quote="Rokas12"Aciu uz padrasinima (Wave)
As per 7 metus turejau 3 masinas, visos buvo automatai. Deja audi deze teko remontuot...
Dabar ieskau uz priimtina kaina lagunos 3,0l automato. Tikuos dideliu bedu nekils[/quote]
Žinai, kaip yra sakoma "Tas kas pavydi, visada linki blogo ir kvailiu vadina" Tik man įdomu kodėl tu būtent nori 3.0 :)
Vartotojo avataras
Vaikis19  
Klubietis
 
Pranešimai: 573
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna II V6
Vardas: Audrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna II pliusai ir minusai

Standartinė dariusm77 » Ant Vas 21, 2012 6:37 pm

Vaikis19 rašė:[quote="Rokas12"Aciu uz padrasinima (Wave)
As per 7 metus turejau 3 masinas, visos buvo automatai. Deja audi deze teko remontuot...
Dabar ieskau uz priimtina kaina lagunos 3,0l automato. Tikuos dideliu bedu nekils

Žinai, kaip yra sakoma "Tas kas pavydi, visada linki blogo ir kvailiu vadina" Tik man įdomu kodėl tu būtent nori 3.0 :)[/quote]

na jam galios daugiau norisi...

Matai,audi deze remontavai,bet turbut visi sake:"nieko tokio,cia juk AUDI"...bet jei butu Lagunos deze subyrejus-tai visi butu klyke :"reno sudas,durnius kam pirkai" :D
Vartotojo avataras
dariusm77  
Naujokas
 
Pranešimai: 22
Miestas: Vilkija
Vardas: Darius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna II pliusai ir minusai

Standartinė Vaikis19 » Pen Vas 24, 2012 10:01 am

jei nori galios reik pirk mašiną su v8 ar v10 :D
Vartotojo avataras
Vaikis19  
Klubietis
 
Pranešimai: 573
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna II V6
Vardas: Audrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna II pliusai ir minusai

Standartinė dariusm77 » Pir Kov 12, 2012 7:27 pm

pirmas minusas Lagunai-sugedo stovedama,dar tokio bajerio nebuvo nei su viena auto...istorija tokia:pastaciau auto kieme,atstovejo apie 1.5paros,ryte susiruosiau i darba,uzsikuriau auto ir...luzo spyruokle tik pajudejus is vietos...kiek domejaus-tai nevienam yra taip nutike...aisku nera jos brangios ir pakeitimas nesunkus,bet kad stovint kieme suluztu-tai atsiprasau...
Vartotojo avataras
dariusm77  
Naujokas
 
Pranešimai: 22
Miestas: Vilkija
Vardas: Darius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna II pliusai ir minusai

Standartinė Benas00 » Pir Kov 12, 2012 7:55 pm

dariusm77 rašė:pirmas minusas Lagunai-sugedo stovedama,dar tokio bajerio nebuvo nei su viena auto...istorija tokia:pastaciau auto kieme,atstovejo apie 1.5paros,ryte susiruosiau i darba,uzsikuriau auto ir...luzo spyruokle tik pajudejus is vietos...kiek domejaus-tai nevienam yra taip nutike...aisku nera jos brangios ir pakeitimas nesunkus,bet kad stovint kieme suluztu-tai atsiprasau...

Lygiai tas pats buvo ir man su 2003 universalu atvaziavau i darba, atidirbau ir po darbo sedau vaziuot namo ir ... bandau vaziuot ir... Luzus kaire priekine spyruokle. Tai jausmas ne koks, nes dirbau tada uz 70myliu nuo namu, o darba baigiau apie 12val. nakties, tai laime kad ne vienas su masina buvau.
Renault Laguna phII 1.9DCi 2007m. 97kw ex
BMW 530D '09m.
Vartotojo avataras
Benas00  
Klubo narys
 
Pranešimai: 829
Miestas: Londonas
Automobilis: Laguna II 1.9dci 07
Vardas: Benas00
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 1

Re: Laguna II pliusai ir minusai

Standartinė Gytis » Pir Bal 09, 2012 2:00 pm

Nu nachiort.. xD O kokia spyruokle? Amortizatoriaus?
Man panasiai sugedo stovedama sankaba.. grizau po ilgos keliones, viskas normaliai, pasistaciau masina, kokias tris paras nejudedama pastovejo, isedau pradejau vaziuoti ir .. nera sankabos, paskui nera jau ir laisvu ir jau dabar tenka taisyti.. :) Pavaro tos Lagunos.. Grazios masinytes, bet demesio ir problemu tiek pat daug kaip su graziom moterim
Vartotojo avataras
Gytis  
Mokinys
 
Pranešimai: 48
Miestas: Vilnius
Automobilis: Laguna II
Vardas: Gytis
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna II pliusai ir minusai

Standartinė Benas00 » Ant Bal 10, 2012 9:37 pm

Gytis rašė:Nu nachiort.. xD O kokia spyruokle? Amortizatoriaus?
Man panasiai sugedo stovedama sankaba.. grizau po ilgos keliones, viskas normaliai, pasistaciau masina, kokias tris paras nejudedama pastovejo, isedau pradejau vaziuoti ir .. nera sankabos, paskui nera jau ir laisvu ir jau dabar tenka taisyti.. :) Pavaro tos Lagunos.. Grazios masinytes, bet demesio ir problemu tiek pat daug kaip su graziom moterim

Grozis reikalauja auku! :lol:
Renault Laguna phII 1.9DCi 2007m. 97kw ex
BMW 530D '09m.
Vartotojo avataras
Benas00  
Klubo narys
 
Pranešimai: 829
Miestas: Londonas
Automobilis: Laguna II 1.9dci 07
Vardas: Benas00
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 1

Re: Laguna II pliusai ir minusai

Standartinė dariusm77 » Tre Bal 11, 2012 6:21 am

Gytis rašė:Nu nachiort.. xD O kokia spyruokle? Amortizatoriaus?
Man panasiai sugedo stovedama sankaba.. grizau po ilgos keliones, viskas normaliai, pasistaciau masina, kokias tris paras nejudedama pastovejo, isedau pradejau vaziuoti ir .. nera sankabos, paskui nera jau ir laisvu ir jau dabar tenka taisyti.. :) Pavaro tos Lagunos.. Grazios masinytes, bet demesio ir problemu tiek pat daug kaip su graziom moterim



taip,vaziuokles spyruokle...jau buvau supykes ant jos,nes ir padanga gera suede,ir i darba problemu buvo nuvaziuot(ne mieste gyvenu),bet...kaip sake,cia kaip su grazia moterim :lol: ,graziai moteriai irgi kaprizus atleidziam...
Vartotojo avataras
dariusm77  
Naujokas
 
Pranešimai: 22
Miestas: Vilkija
Vardas: Darius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna II pliusai ir minusai

Standartinė Ecka » Tre Bal 11, 2012 11:45 am

dariusm77 rašė:pirmas minusas Lagunai-sugedo stovedama,dar tokio bajerio nebuvo nei su viena auto...istorija tokia:pastaciau auto kieme,atstovejo apie 1.5paros,ryte susiruosiau i darba,uzsikuriau auto ir...luzo spyruokle tik pajudejus is vietos...kiek domejaus-tai nevienam yra taip nutike...aisku nera jos brangios ir pakeitimas nesunkus,bet kad stovint kieme suluztu-tai atsiprasau...

Man tas pas buvo kad luzo spyruokle bet luzo tik vienas apsisukimas nuo apacios. Vakara pries masinoj vaziavom sesiese bet nestambus galvojau nuo to ir buvo taip nors spyruokle luzo kitos dienos ryta kai vos tik pajudejau is vietos, bet 30 lt ir isidejau kita ta pacia diena naudota bet net neparudijusia
Vartotojo avataras
Ecka  
Klubietis
 
Pranešimai: 564
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna II
Vardas: Edvinas
Skype: sonix988
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 3

Re: Laguna II pliusai ir minusai

Standartinė dariusm77 » Tre Bal 11, 2012 7:39 pm

Man tas pas buvo kad luzo spyruokle bet luzo tik vienas apsisukimas nuo apacios. Vakara pries masinoj vaziavom sesiese bet nestambus galvojau nuo to ir buvo taip nors spyruokle luzo kitos dienos ryta kai vos tik pajudejau is vietos, bet 30 lt ir isidejau kita ta pacia diena naudota bet net neparudijusia[/quote]


man irgi nuluzo nuo apacios...
Vartotojo avataras
dariusm77  
Naujokas
 
Pranešimai: 22
Miestas: Vilkija
Vardas: Darius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna II pliusai ir minusai

Standartinė lauragelyte » Pir Vas 25, 2013 1:15 pm

Turiu 01, 3.0 v6, šiaip super, nuostabus išorės ir vidaus interjeras, turiu ją jau 5 metus, tai tik su važiuokle truputį problemų turėjau ir pavara kartais grubiai persijungia, bet bendrai paėmus (tinka)
Vartotojo avataras
lauragelyte  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 1
Miestas: Vilnius
Automobilis: laguna
Vardas: Laura
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

AnkstesnisKitas

Grįžti į Laguna II

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių

cron